ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir Tüketiciler Birliği Genel Kurul Toplantısı

IHA
26.10.2015 - 15:39Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR TÜKETİCİLER BİRLİĞİ ŞUBESİ KONGRESİ YAPILDI

IHA

Tüketiciler Birliği Eskişehir Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurul toplantısında Ümit Öz üyelerin oyları ile yeni başkan seçildi.
Birlik üyeleri ile davetlilerin katılımı ile gerçekleşen toplantı sonrası konuşan Şube Başkanı Ümit Öz, "Sivil toplum hareketlerine gönül vermiş üyelerden oluşan birliğimiz, bu güne kadar tüketicilerimiz için çok yararlı işler yapmıştır. Geçmişte gerçekleştirilen yararlı çalışmalardan dolayı eski yöneticilerimize saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ben ve yönetimim aldığımız emaneti daha ileriye götürerek, tüketiciye ve kentimize yararlı çalışmalar gerçekleştirmek için gayret göstereceğiz" dedi.
Gerçekleştirilen genel kurul sonrası Tüketiciler Birliği Eskişehir Şubesi yönetimi; Yönetim Kurulu; Başkan Ümit Öz, Kemal Bulut, Ali Elçin, H. İbrahim Sarıkaya, Aydın Toksöz. Denetleme Kurulu; Yasin Uğur, Hakkı Akkurt, Fikret Fıçıcı. Onur Kurulu; Hasan Eroğlu, Ayhan Arslan, Uğur Özdemir. Genel Merkez Delegeleri; Ümit Öz, Kemal Bulut olarak belirlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir Tüketiciler Birliği Genel Kurul Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir Tüketiciler Birliği Genel Kurul Toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı