ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü'nden eğitimde 3 iyi örnek

DHA
04.04.2016 - 11:36Son Güncelleme :
DHA

 

ESKİŞEHİR,(DHA)- HER yıl Sabancı Üniversitesi tarafından bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilen 'Eğitimde İyi Örnekler Konferansına' Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 3 sunumla katıldı.

Türkiye'nin dört bir yanından eğitimde iyi uygulama örneklerinin gönderilerek, jüri tarafından sergilenmeye değer bulunan çalışmaların sunulduğu konferansta Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 3 ayrı sunumla yer aldı. Farklı eğitim kademelerine yönelik sunumların yer aldığı, öğretmen, eğitimci, öğretmen adayları ve okul yöneticilerine yönelik konferansa bu yıl 54 ilden toplam 928 iyi örnek başvurusu yapıldı. Uzman hakemler ve seçici kurullar tarafından değerlendirilen iyi örnekler arasından 65 sözlü sunum ve 30 poster sunumu konferansta izleyicilerle buluştu.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eksi 25 Derneği'nin birlikte yürüttükleri 'Erken Çocuklukta Çocuk Hakları Eğitimi' başlıklı çalışma Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen tarafından sözlü sunum olarak gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürüğü tarafından 'Eskişehir İli Çocuk İhmali ve İstismarı Uygulama Yönergesi' adlı çalışma postere dönüştürülerek gün boyu standa gelen katılımcılara, Çocuk ihmalini ve İstismarını Önleme Komisyonu üyeleri tarafından, bilgi verildi.

İki çalışmanın planlanması, gerçekleştirilmesi ve yürütülmesinde Necmi Özen, Gelengül Haktanır, Özden Akkaya, Burak Karakaya, Yasemin Tümkaya Karakaya, Hatice Buket Özkan görev aldı.

Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu tarafından 'Öğrencilerin Deneyimleri Yoluyla Sürdürülebilir Çevre Bilinci Kazanılmasına Katkıda Bulunması' adlı çalışma da poster sunumu olarak Gülay Kutlu tarafından tanıtıldı.

-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü'nden eğitimde 3 iyi örnek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Nisan 2016 tarihinde saat 11 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü'nden eğitimde 3 iyi örnek haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
30 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:16
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı