ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir Kent Konseyi’nden Kitaplık Desteği

IHA
07.10.2015 - 15:18Son Güncelleme : 07.10.2015 - 15:19

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ KÜLTÜR SANAT ÇALIŞMA GRUBU, DENETİMLİ SERBESTLİK KAPSAMINDA İYİ HALLİ BİR KISIM YÜKÜMLÜLERİN SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANDA GELİŞİMLERİNİN SAĞLANMASI VE TOPLUMA KAZANDIRILMALARINA YARDIMCI OLMASI AMACIYLA DENETİMLİ SERBESTLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BULUNAN HOBİ ODASINA KİTAPLIK KURDU.

IHA

Eskişehir Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu, denetimli serbestlik kapsamında iyi halli bir kısım yükümlülerin sosyal ve kültürel alanda gelişimlerinin sağlanması ve topluma kazandırılmalarına yardımcı olması amacıyla Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü’nde bulunan hobi odasına kitaplık kurdu.
Kitaplık kurulumunda konuşan Kültür Sanat Çalışma Grubu Başkanı Nihal Bağcı, yaklaşık 650 adet kitap topladıklarını belirtti. Bağcı, “Her yaş grubuna göre ve her türden kitaplarımız var. Bol bol okunmasını ve okuyanlara faydalı olmasını temenni ediyor, bağışta bulunanlara teşekkür ediyoruz” dedi.
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ise, daha önce Kadın Meclisi’nin yine denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlüler için eğitim çalışmalarına başladığını hatırlatarak, “İnsan odaklı projelerimizi sürdürmeye, yenilerini geliştirmeye devam edeceğiz. Bu konuda her türlü işbirliğine ve desteğe hazırız” diye konuştu.
Eskişehir Denetimli Serbestlik İl Müdürü Şefik Demirkol, denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlülerin topluma kazandırılması adına böyle faaliyetlerin önemli olduğunun altını çizdiği konuşmasında, “Eskişehir Kent Konseyi bünyesindeki tüm çalışma gruplarıyla bizi her alanda desteklemektedir. Öncelikle Kent Konseyi Başkanımıza ve tüm kent konseyi ailesine şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir Kent Konseyi’nden Kitaplık Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir Kent Konseyi’nden Kitaplık Desteği haberi güncellenecektir.

  ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   05:03
  • Guneş
   06:42
  • Öğle
   13:00
  • İkindi
   16:23
  • Akşam
   18:58
  • Yatsı
   20:24
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı