ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir Emirdağlılar Derneği’nden Yazar Halil Erenoğlu’na Geçmiş Olsun Ziyareti

IHA
27.10.2015 - 13:00Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR'DE KÜLTÜR VE SANAT ALANINDA FAALİYETLERİNİ YÜRÜTEN ESKİŞEHİR-EMİRDAĞ KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ DERNEĞİ (ESAB) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, TEDAVİ GÖREN EMİRDAĞLI YAZAR HALİL ERENOĞLU'NU HASTANEDE ZİYARET EDEREK, GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

IHA

Eskişehir’de kültür ve sanat alanında faaliyetlerini yürüten Eskişehir-Emirdağ Kültür Sanat Derneği Derneği (ESAB) Yönetim Kurulu üyeleri, tedavi gören Emirdağlı yazar Halil Erenoğlu’nu hastanede ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
ESAB Başkanı yazar Ahmet Urfalı, Emirdağlı yazar Halil Erenoğlu’nun Eskişehir’e sık sık gelerek kendilerini ve derneği ziyaret ettiğini hatırlattı. Urfalı, "Ziyaret esnasında Eskişehir’de yapılacak kültür ve sanat çalışmaları ile bilgi alışverişi yapardık. Eskişehir’in ve Emirdağ’nın kültür ve sanat çalışmalarına faydaları olan bir yazarımızdır. Yazar Halil Erenoğlu, derneğimize üye yazarımızdır. Eskişehir Devlet Hastanesi’nde rahatsızlığından dolayı tedavi görmektedir. Kendisine hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dedik ve acil şifalar temennisinde bulunduk. Erenoğlu, Ordu’da albay iken emekli oldu ve aramıza katıldı ve emekli olduktan sonra hem de yazarlığa başladı. ’Emirdağ Yazıları’ adlı kitabını yazarak, Eskişehir ve Emirdağ edebiyat dünyasına eser kazandırdı’’ dedi.
(İHA-MET-Y)
.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir Emirdağlılar Derneği’nden Yazar Halil Erenoğlu’na Geçmiş Olsun Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir Emirdağlılar Derneği’nden Yazar Halil Erenoğlu’na Geçmiş Olsun Ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı