Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  A.A
  26.09.2011 - 10:54 | Son Güncelleme:

  Bir önceki dönemin AK Parti milletvekilleri bakan yardımcısı oldu. Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan ve Sağlık Bakanlığı Yardımcılığına da Agâh Kafkas atandı.

  Aile ve Sosyal Politikalar, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kalkınma, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ile Sağlık Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

  Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan, Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Agah Kafkas atandı.

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Abdulkadir Kaya, Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Dr. Aylin Çiftçi getirildi.

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Hatay Bölge Müdürü Burhan Göksu ve Tapu ve Kadastro Trabzon Bölge Müdürü Mülayim Çavuş, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Nermin Demir, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.
  Kalkınma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Yılmaz Ekinci getirildi.

  Milli Eğitim Bakanlığı Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyeliğine Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Aynural atandı.

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcısı Kasım Künkül atandı.

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atanan Mehmet Ceylan kimdir

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan kimdir

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Sağlık Bakanlığı Bakan
  Yardımcılığına atanan
  Agah Kafkas kimdir

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı