Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  26 Eylül 2011 - 10:54Son Güncelleme : 26 Eylül 2011 - 15:27

  Bir önceki dönemin AK Parti milletvekilleri bakan yardımcısı oldu. Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan ve Sağlık Bakanlığı Yardımcılığına da Agâh Kafkas atandı.

  Aile ve Sosyal Politikalar, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kalkınma, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ile Sağlık Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

  Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan, Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Agah Kafkas atandı.

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Abdulkadir Kaya, Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Dr. Aylin Çiftçi getirildi.

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Hatay Bölge Müdürü Burhan Göksu ve Tapu ve Kadastro Trabzon Bölge Müdürü Mülayim Çavuş, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Nermin Demir, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.
  Kalkınma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Yılmaz Ekinci getirildi.

  Milli Eğitim Bakanlığı Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyeliğine Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Aynural atandı.

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcısı Kasım Künkül atandı.

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atanan Mehmet Ceylan kimdir

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Aşkın Asan kimdir

  Eski vekiller bakan yardımcısı oldu

  Sağlık Bakanlığı Bakan
  Yardımcılığına atanan
  Agah Kafkas kimdir

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 22 Yorum }
  • SS YY 26.9.2011 16:44:25
   aaa çok şaşırdım.. diyemeyeceğim.. Yahu kardeşim ne mide varmış sizde, ye ye bir türlü doymuyorsunuz.. Vatandaşın iliği kemiği kurudu.. Vergi vergi diye gırtlağımıza yapışıyorsunuz.. Evde çoluk çocuk aç ama biz sizi doyurmak için çalışıyoruz valla..
  • serkan angın 26.9.2011 16:28:03
   çok güzel...şimdi biz işçiyiz, esnafız, yani sırtında esas yükü taşıyanlarız.herkes sırtını devlete yaslama gayretinde..olabilen [parası olan] milletvekili oluyor, dayısı olan memur oluyor [emeğiyle olana sözümüz yok] .seçilemeyenler de bakan yardımcısı oluyor.eskiler de sırada. ee biz ne olacağız.
  • Oğuz Kağan 26.9.2011 16:00:45
   ohh ne güzel. Canını istediklerini yardımcı yapıyorlar. KPSS sınavı yok, bişey yok. Hem de 3'er tane. Biz 80 kpss puanıyla işsiziz. Konumlarını ülkeye hizmet değil, kendi yandaşlarını nemalandırmak için kullanıyorlar. Allah bunların hesabını soracak!
  • Bahadir ege 26.9.2011 15:47:36
   hayirli olsun, iki badem biyikli daha biyik gucuyle ust duzey burokrat oldular.
  • Bora Tayfun 26.9.2011 15:35:25
   Bıyıklıysan, hayata bir puan önde başlıyorsun zaten..
  • Badem Bıyık 26.9.2011 15:34:45
   Al gülüm ver gülüm. Fotoğraflarda pek afilli çıkmışlar bıyıklarına kurban olduklarım. Verdikçe veriyor yüce Mevlam...
  Sayfa Başı
  Haberlersonbaharda istanbulkurbanbayramisonbahar gezilecek yerMaşukiyeMezopotamyaGaziantepBilinmeyen kabileler