« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eski tüfekler Antalya'da

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyalı masterlerin evsahipliği yaptığı 1'inci Uluslararası Masterler Turnuvası yarın başlıyor. G.Saray, Dinamo Bükreş, KKTC ve Antalya masterlerinin katıldığı turnuvanın maçları Sirene Otel'in sahasında oynanacak. Bu turnuva sayesinde Antalyalı futbolseverler G.Saray'ın Teknik Direktörü Lucescu ile Romanya'nın dünyaca ünlü eski yıldızları Mateut, Dumitrescu, Frasila ve Multescu'yu izleyecek.

İLK MAÇ 12.00'DE

Erhan, Önal, İlyas Tüfekçi, Uğur Tütüneker, Semih, Ayhan, Savaş, Prekazi ve Simoviç ise G.Saray Masterleri kadrosunda yer alıyor. Turnuvanın kuraları bugün çekilecek. İlk maç yarın saat 12.00'de, ikinci maç ise 14.00'de oynanacak.Mağluplar 17 Aralık Pazar günü 12.00'de, galipler de 14.00'de karşı karşıya gelecek. Turnuva daha önce Mayıs'ta Romanya, Temmuz'da KKTC, Ekim'de ise Rodos adasında yapılmıştı.

MART’TA İTALYA’DA

Turnuvayı organize eden Zeki Ülker ve Kadir Arıkan, ‘‘Daha önce bu ülkelerin masterleri ile karşılıklı davetlerle dostluk maçları yapıyorduk. Dostluk maçlarını bu yıl turnuvaya dönüştürme kararı aldık ve Romanya, KKTC ve Rodos'tan sonra evsahipliği sırası bize geldi. Mart 2001'de de İtalya evsahipliği yapacak. Antalyaspor kolaylık yaparsa Lucescu'nun da oynayacağı ikinci maçları Atatürk Stadı'nda oynamak istiyoruz’’ dedi.

SERİK/DHA

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz