« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eski TFF yöneticisi hastaneye kaldırıldı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) eski yönetim kurulu üyesi Yunus Egemenoğlu (50), Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde teknesinde böbreklerinden rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türkiye Futbol Federasyonu'nun hukuk işlerinden sorumlu eski yönetim kurulu üyesi Yunus Egemenoğlu, ailesi ve yakın arkadaşları ile bugün sabah saatlerinde Köyceğiz'de tekne turuna çıktı. Bir süre koylarda "Zuzu" isimli teknesiyle dolaşan Egemenoğlu ve beraberindekiler saat 12.00 sıralarında Semizce Koyu'nda demirledi.

Bir süre burada denize giren Egemenoğlu, bir ara böbreklerinde şiddetli bir ağrı hissetti. Bunun üzerine Egemenoğlu eşi ve bir arkadaşıyla zodyak bota binip Ortaca İlçesi'ndeki dünyaca ünlü İztuzu Plajı'ndaki sağlık kabinine gelip, ağrı kesici iğne vurdurdu. Ancak ağrılarının geçmemesi üzerine Egemenoğlu, sağlık görevlilerinden daha kapsamlı bir sağlık kuruluşuna sevki için yardım istedi. Ortaca Devlet Hastanesi'ne gönderilen Egemenoğlu, Dalyan Kanalı'nı doşarak ulaşımın zor olacağını düşünerek, ambulansı kumsalın kara ulaşımının olduğu 5.5 kilometre mesafedeki diğer ucuna istedi. Buraya kadar tekrar zodyak botla giden Egemenoğlu, burada kendisini bekleyen ambulansa nakledildi. Ortaca Devlet Hastanesi'ne götürülen Egemenoğlu, ilk müdahalenin ardından Özel Yücelen Hastanesi'ne sevk edildi. Yapılan tetkik ve tahliller sonucu böbreklerinde kum olduğu belirlenen Egemenoğlu, tedaviye alındı. Buradaki tedavisinin ardından bir kaç saat doktor gözetiminde tutulan Egemenoğlu, taburcu edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler