"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Eski tanıdıklar eski dosyalar

Yengeç burcunda geri giden Merkür’ün yanlış anlama, yanlış anlaşılma, yanlış yorumlama, yanlış sinyaller gönderme, eksik bilgilendirme, yanlış randevulaşma, her tür elektrik, elektronik, mekanik araç gereç de sorun, bilgisayar sistemlerinde problemler türünde aksaklıklara yol açabilir.

Öte yandan geçmişe dayalı anlaşmaların imzalanması, eski problemlerin çözülmesi ya da eski arkadaşlarla, aile üyeleriyle ve tanıdıklarla karşılaşılması, iletişime geçilmesi veya bir araya gelinmesi için olanak tanır.
Merkür’ün Yengeç burcunda gerilemesi ise önümüzdeki üç hafta içinde eski duyguları veya duygusal konuları ya da eski dosyaları  gündeme taşıyabilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Günlük Burç Yorumları

Koç
Endişelerinizi dile getirebilirsiniz, ancak ne istediğinizi dikte etmekten kaçınmalısınız. Uzlaşmaya açık olmanız, size karşıt fikirlerle en iyi şekilde başa çıkmanızı ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Bir anlaşma, düzenleme ya da yer değişikliği söz konusu olabilir.
 
Boğa
Yapmak istediğiniz şeylere şans tanımalı ya da yer açmalısınız. Doğru etki yaratmanız durumunda fırsatlar art arda ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Eski bir arkadaşınızla iletişim kurmanız bazı olayları farklı şekilde görmenizi sağlayabilir veya yeni fırsatların önünü açabilir.

İkizler
Kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılabilir veya yanlış sinyaller gönderebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmadan önce, olaylara farklı bir perspektiften bakmanız yerinde olur. Son dakika değişiklikleri hata yapmanızı engelleyebilir.
 
Yengeç
Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeyi öğrenmelisiniz. Dikkatinizi işinize ve plan ya da projelerinize yoğunlaştırmanız beklentilerinizi makul seviyelerde tutmanıza yardım edebilir. Maddi kazançlar kendinize güveninizin artmasını sağlayabilir. Aşk hayatınız ön planda.
 
Aslan
Değişime açık olmalı ve istediğinizi elde etmenizi sağlayacak her şeye sıcak bakmalısınız. Çok fazla dikkat çekmeden ilerlemeye çalışmanızda fayda var, aksi takdirde müdahaleler olabilir. Yapılacak bir yolun ya da seyahatin eğitim, iş veya kişisel gelişim anlamında olumlu etkileri olabilir.
 
Başak
Yapacağınız katkılar gözden kaçmayacak ve popülaritenizi artıracak. Katılacağınız aktiviteler veya gruplar inandığınız konularda mutlu sona ilerlemenize yardım edebilir. Yeni ortaklıklar, ilişkiler ya da işbirlikleri size işinizde ve özel yaşamınızda faydalı olabilir. Ani tepkiler vermekten, maddi maceralardan veya istikrarsız kişilerden sakınmalısınız.
 
Terazi
Sizi iyi şeyler yapmanız için ikna etmeye çalışan kişi sayısı artabilir. Ne yapmak istediğinize karar vermeli ve basit bir yol haritası çizmelisiniz. Yavaş ama istikrarlı ilerlemenizde fayda var. İşi ve eğlenceyi birbirine karıştırmamalısınız.
 
Akrep
Çözümlere odaklanmanız ve aklınızı serbest bırakmanız mevcut ekonomik ortama uygun adımlar atmanızı ve maddi gelirlerinizi artırmanızı kolaylaştırabilir. Yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak değişimleri olumlu karşılamalısınız.
 
Yay
Dikkatli olmazsanız, başkalarının işlerine karışmakla veya doğruları çarpıtmakla suçlanabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeli, başkalarına yatırım yapmak yerine, maddi kaynaklarınızı arttırmalısınız. Ani tepkilerden sakının.
 
Oğlak
Büyük resme odaklanmalı, ama her şeyi bir anda ve kendi başınıza yapmaktan vazgeçmelisiniz. Durumunuzu doğru değerlendirmeniz, zaman, efor ve verim hesabını dikkatle ele almalısınız. Ayağı yere basan ilişki, işbirliği ya da ortaklıkları tercih etmeniz gerekiyor.
 
Kova
Harekete geçmeniz gerekiyor. Potansiyelinizi ortaya koymanız durumunda diğerleri sizi destekleyecektir. Rekabetten veya mücadele gerektiren işlerden kaçmamanız ilerlemenize yardım edebilir. Aşk hayatınız ön planda.
 
Balık
İletişim ağınızı genişletmeniz ve sosyalleşmeniz yeni şeyler öğrenmenizi ve yeni arkadaşlar edinmenizi veya ortaklıklar kurmanızı sağlayabilir. Yaratıcılığınızı kullanmanız durumunda planlarınızla karşınızdaki kişileri etkileyebilirsiniz. Gereken yardım yolda veya ufukta aşk var!

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI