Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eski sevgiliye yakalama emri

Müşteri hesaplarından usulsüz olarak 640 bin YTL çektiği iddiasıyla tutuklanan Fortis Bank Levent Şubesi Müdiresi Köpük Akçin’in, suçladığı eski sevgilisi Alper Kuyumcu hakkında yakalama emri çıkarıldı.

Toygun ATİLLA/İSTANBUL
SON GÜNCELLEME
Köpük Akçin, Mali Şube Müdürlüğü’ndeki ifadesinde, eski sevgilisi Alper Kuyumcu kızını kaçırıp ölümle tehdit edince, müşteri hesaplarından para çekmek zorunda kaldığını söylemişti. Polisin yaptığı inceleme sonunda da Alper Kuyumcu’ya gönderilen paraların dekontları bulunmuştu. Bu iddialar üzerine İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, Kuyumcu hakkında yakalama emri çıkardı. İstanbul Organize Şube Müdürlüğü’nün eski kadın polis Güniz Akkuş’un kurduğu çeteye yönelik operasyonuna, banka müdiresi Köpük Akçin’in adı da karışmıştı. Akçin’in, kuyumcu sevgilisi Alper Kuyumcu’yu, hediye ettiği Porsche marka otomobili geri istediği için çeteye tehdit ettirdiği iddia edilmişti.

Bayan Popo’dan olaylı ayrılmıştı

SİNEMA ve müzik dünyasında "Bayan Popo" olarak ün yapan Sevtap Parman, 2001’de birlikte olduğu Alper Kuyumcu’yu tehdit ve tecavüz iddiasıyla savcılığa şikáyet etmişti. Gözaltına alınan Alper Kuyumcu, Sevtap Parman ile birlikte çektirdikleri fotoğrafları ve cep telefonu mesajlarını gösterince serbest kaldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz