Eski sevgiliden Alişan'a tehdit gibi cevap

04 Ocak 2012 - 00:00Son Güncelleme : 04 Ocak 2012 - 09:21

Alişan-Seda Önder ayrılığında şok iddia: Evli bir işadamı, “O kıza güvenme” deyince Alişan, sevgilisinin geçmişini araştırdı. Seda’nın evli bir futbolcu, şarkıcı Yaşar İpek, söz yazarı Ersay Üner ve türkücü Murat Kurşun ile birlikte olduğu söylentilerini duyunca da ilişkiyi bitirdi.

AŞKLARI ÜÇ AY SÜRDÜ - FOTO GALERİ

Ünlü şarkıcı Alişan’la vokalist sevgilisi Seda Önder’in ayrılık nedeni ortaya çıktı. İddialara göre ilişkiyi bitiren süreçte şunlar yaşandı: Alişan 2 ay önce çok ünlü bir işadamı tarafından cep telefonundan arandı. Alişan’ı uyaran evli işadamı “O kıza çok güvenme” dedi. Bu görüşmenin ardından içine şüphe düşen Alişan, sevgilisinin geçmişini araştırmaya karar verdi ve onu tanıyanlarla görüştü. İlk olarak Seda Önder’in evli olan Karşıyakasporlu futbolcu Özgür’le 4 yıl süren bir ilişki yaşadığını öğrendi. Hatta futbolcu Özgür’ün evliliğinin bu ilişki yüzünden çatırdama noktasına bile geldiğini duydu. Araştırmalarını sürdüren Alişan sevgilisinin sanat dünyasından bazı isimlerle de anıldığını duyunca bir kez daha şoke oldu. Şarkıcı Yaşar İpek, söz yazarı Ersay Üner ve türkücü Murat Kurşun, bu isimlerin arasındaydı. Bunun üzerine sevgilisini karşısına alan Alişan “Onlarla gerçekten birlikte oldun mu?” diye sevgilisine bu isimleri tek tek sordu. Ancak Seda Önder bu isimlerden sadece ikisini; söz yazarı Ersay Üner ile Karşıyakasporlu futbolcu Özgür’le aşk yaşadığını kabul ederek “Ama Özgür’ün de evli olduğunu bilmiyordum, benden sakladı. Ersay’la da 8 yıl önce bir şeyler yaşadık, bitti. Diğer o saydığın isimlerin hepsiyle sadece iş arkadaşlığım oldu, ilişki yaşamadım” dedi. Sevgilisinin açıklamaları karşısında yeteri kadar tatmin olmayan Alişan ilişkisini kafasında bitirdi.

‘Maça gittim diye benden ayrıldı’

Alişan, iddialarla ilgili konuşmak istemezken Seda Önder ise şunları söyledi: “Ortada benim bildiğim bir yanlış yok. Kıskançlık ayrılık getirdi. Alişan, GS-Manisamaçına gitmemi istemedi. “Derbi maç filan değil, gitmene gerek yok. Artık tanınıyorsun. Şimdi orada herkes sana bakar” dedi. Ancak ben kız arkadaşımla beraber gittim. Bunun üzerine bana küstü. Ayrıldık mı diye sorunca ‘Bunu söylemek kolay değil ama evet bitti’ dedi. Birbirimize hakkımızı helal edip, ayrıldık. Bu arada bizim Alişan’la reklam ilişkisi yaşadığımızı düşünenler bile oldu. Hayır ben Alişan’ı sevdim. Hala da duygularım tam olarak bitmedi.”

‘Yanlışım yok’

Demet Akalın’ın “Arkadaşım Alişan’a yanlış yaptı bu yüzden vokalistim Seda’yı kovdum” sözlerine de Seda Önder “Orkestradan bir arkadaşım geldi ve ‘Demet sana her şey için teşekkür ediyor, artık gelmene gerek yokmuş’ dedi. Ben de teşekkür ettim ve olay kapandı. Ben Demet kastettiği yanlışı inanın anlamadım. Çünkü yaptığım bir yanlış yok. Demet her zaman çok sevdiğim bir insan. Bugün bana ihtiyacı olsa herkesten önce ben koşarım” dedi. (Vatan)

ALİŞAN KONUŞURSA BEN DE KONUŞURUM
 
Bu haberin yayınlanmasının ardından "Böyle Bir Şey Var Mı? programına telefonla bağlanan Seda Önder, tehdit gibi açıklamalar yaptı:  Zaten bir evlilik düşüncesiyle falan başlanmadı. Bizimki sadece öyle bir flörttü… Suskunluğumu sonuna kadar koruyacağım… Belki konuşsam konu kapanacak belki de daha çok uzayacak bilmiyorum ama ben sessiz kalacağım… Ben de aslında bu konuyla ilgili çok bir şey bilmiyorum.  Alişan’ın ağzından bir şey çıkmadan konuşmayacağım. Ondan bir yanıt gelmesini bekliyorum. Alişan bir şey söylemediği sürece konuşmayacağım, o bu açıklamaları yaparsa benim de verecek cevabım olacaktır.”

                                                           

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 50 Yorum }
 • kubra ca 4.1.2012 15:11:01
  alişan askerden gleip işsiz kalınca nasıl gündemde kalacağını şaşırdı. işin özü bu ;)
 • Mehmet Coskun Aykac 4.1.2012 09:05:11
  Yorumcu gökhn pa gözlerinden öpmek istiyorum bu kadar mı doğru yazılır.
 • boyalı bebek 4.1.2012 08:50:18
  Alişan hakkaten kimdr bu 1.soruda,2.olarak de demet akalın kimdir?bu kız için arkadaşıma yanlış yaptı kovdum diyene kadar kendi hayatına şöyle bi baksa ya. hayatta ondan daha yanlış dejenere yaşayan birileri daha varmıdır?varsa da bu kdr gözümüze gözümüze sokan,evliliği bile dejenere eden varmıdır?
 • Hale Gunes 4.1.2012 00:38:57
  Acaba Alisan'in gecmisi nasil mis??? Gecmise degil,gelecege bakin.Insanlari kendiniz taniyip<br>karar verin.Baskasinin sozleriyle degil.Eger baskalarinin kararlariyla hareket ederseniz,daha cok ayrilirsiniz.Bu tip kararlar ucuncu kisiler yuzunden olmamali.Kendi ozguveniniz yokmu?
 • sweet leader 3.1.2012 21:14:26
  kandırmayın insanları.. seda hanım'ın albümü çıkacak en büyük destekçisi de Demet Akalın... ilişkileri değil ama ayrılmaları reklam... twitterda biraz geçmişlerine bakmak yeterli bunu anlamak için...
 • bjk bjk 3.1.2012 19:39:42
  alişanı ekranda görmekten çok sıkıldık artık
 
HaberlerecbKonya BarosuFevzi Kayacanistifakorgeneralhava kuvvetlerihasan