Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Eski günlerimize döneceğiz“

HAZIRLIK, Avrupa ve Süper Lig maçlarında kötü sonuçlar alan Sivassporlu futbolcular, taraftarlarına, “Eski günlerimize yeniden döneceğiz“ mesajı verdi.

Halife YALÇINKAYA / SİVAS,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Kırmızı beyazlı takımın sol kanat oyuncusu Hayrettin Yerlikaya, “Bu takım, her şeyin en iyisine layık. Kötü gidişimize kimse sevinmesin“ dedi. Takımdan bir çok futbolcunun ayrıldığını, onların yerine de yeni oyuncuların katıldığını hatırlatan Hayrettin, şöyle devam etti: “İyi bir takımız. Şimdi sadece uyum problemi yaşıyoruz. Bu uyum problemini de kısa zamanda aşacağız. Üst üste aldığımız kötü sonuçlar, bizi de üzdü ama kısa zamanda taraftarımızın gönlünü alacağız. Kimse merak etmesin. Bu takım tekrar eski günlerine dönecek.“

Onur Tuncer, “Sadece şansızlıklar peşimizi bırakmadı. Üst üste oynadığımız birbirinden güçlü rakipler, bizi çok zorladı. Yine herkes bizi konuşacak“ derken Musa Aydın, şöyle konuştu: “Bir takım, iyi sonuçlar aldığı gibi kötü sonuçlar da alacaktır. Önemli olan bu kötü günleri kısa zamanda atlatmak. Sivasspor bu kötü günleri çabuk üzerinden atacak ve eski günlerine dönecektir. Taraftarımız bize inansın ve güvensin. Çünkü onları mahçup etmeyeceğiz.“

Çok iyi bir takım olduklarını vurgulayan Cihan Yılmaz, “Takımda arkadaşlık en üst seviyede. Kötü sonuçlar alarak taraftarımızı üzdük ama bu takım her şeyin en iyisine layık. Futbolcular olarak bunun bilincindeyiz. Yine herkes bizi konuşacak“ dedi.

Abdurahman Dereli'de, “Takım olarak hiç istemediğimiz sonuçlar aldık. Bu taraftarımızdan çok, bizleri üzdü. Bunun farkındayız en kısa zamanda taraftarımızın gönlünü alarak bu takımı hak etiği yere getireceğiz“ diye konuştu.

SİVASSPOR YARIN UKRANYA’YA GİDİYOR

UEFA Avrupa Ligi play off maçında Shakhtar Donetsk’e sahasında 3-0 yenilerek tur umutlarını zora sokan Sivasspor, rövanş maçı için yarın Ukrayna'ya gidiyor. Özel bir uçakla Ukranya’ya gidecek olan Sivasspor’da kart cezalısı kaleci Petkovic, Sedat Bayrak ve sakatlıkları devam eden Mehmet Yıldız ile Sezer Badur, kafilede yer almayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz