« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Eski günlerime dönmek istiyorum"

Spor Toto Süper Lig takımlarından Sanica Boru Elazığspor'un yeni transferi Sinan Kaloğlu, 20 yaşındaki bir oyuncu gibi çok hırslı olduğunu belirterek, “Yeniden eski performansımı yakalayarak eski günlerime dönmek istiyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TSYD Ankara Şubesi tarafından düzenlenen turnuvaya katılmak üzere Ankara'da bulunan Sanica Boru Elazığspor'un prensip anlaşmasına vardığı deneyimli oyuncu, yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı.
Kaloğlu, Ankaragücü'nün Beştepe Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi yaptığı açıklamada, bir süredir transfer görüşmesinde bulundukları Sanica Boru Elazığspor takımı ile her konu anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Transferinin hem kendisi, hem de yeni takımı için hayırlı olmasını dileyen Kaloğlu, “Kendimi çok iyi hissediyorum. Takımla birlikte antrenmanlara da başladım. İnşallah iyi bir sezon geçireceğime inanıyorum” diye konuştu.

Kaloğlu, özellikle son bir kaç sezondur geçirdiği sakatlık nedeniyle performans olarak geriye düştüğünü, ancak şu an durumunun çok iyi olduğunu ifade ederek, sözlerine şöyle devam etti: “Son dönemde aslında sakatlığım geçmişti. Medical Park Antalyaspor'da son maçlarda da oynadım. Tek isteğim iyi bir çıkış yakalamak. 20 yaşındaki bir oyuncu gibi şu an çok hırslıyım. Yeniden eski performansımı yakalayarak eski günlerime dönmek istiyorum. Hedefim bu. Sanica Boru Elazığspor forması altında bunu başaracağıma inanıyorum. Ayrıca takıma katıldığım ilk andan itibaren burada bana olan güveni de görüyorum. Sağ olsun Bülent Uygun hocam da bana inandı ve güvendi. Kendisini mahcup etmemek için elimden geleni yapacağım.”Ü
Sinan Kaloğlu, annesinin Elazığ doğumlu olduğunu, bu nedenle kentte hiç yabancılık çekmeyeceğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz