Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eski başkanlardan G.Saray yönetimine destek

Galatasaray yönetiminde son dönemde yaşanan sorunların ardından, sarı-kırmızılı kulübün 5 eski başkanının imzasıyla yönetime destek deklarasyonu yayınlandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde, eski başkanlar Ali Tanrıyar, Ali Uras, Selahattin Bayezit, Alp Yalman ve Mehmet Cansun imzasıyla, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanları'ndan Deklarasyon” adı altında bir yönetime destek metni duyuruldu.

“Son dönemde yaşanan gelişmeler karşısında, Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı görevini yapma onurunu yaşamış Galatasaraylılar olarak, camiamızı birlik ve beraberliğe davet etmek amacıyla aşağıdaki deklarasyonu yayınlamayı uygun gördük” denilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Galatasaray, ülkemizin en köklü camialarından biri olarak, gelenekleri ve başta sportif olmak üzere birçok alanda yaptığı öncülüğüyle Türk sporunun lokomotif gücü ve simgesi olmuştur. Galatasaray Spor Kulübü başkanı ve yönetiminin her türlü güçlüğe karşın yıllardır kararlılıkla yürüttüğü ve son dönemde sonuçları alınmaya başlanan projelerle öncülüğünü üstlendiği yol, bugün ülkemizin diğer mümtaz kulüpleri tarafından da örnek olarak kabul edilmekte ve takip edilmektedir. Kulübümüzün modern bir vizyona göre yeniden yapılanması ve güçlendirilmesi açısından yürütülmekte olan projelerden alınan sonuçları memnuniyet verici bulmaktayız. Bu zahmetli yolda, kulübümüze fayda sağlamakta olan birçok stratejik projeyi yürüten Galatasaray Spor Kulübü yönetimini ve çalışmalarını destekliyoruz. Kulübümüzün tarihi, bizi diğer kulüplerden ayıran yazılı ve yazısız gelenekler, kurallar getirmektedir. Camiamızın bu geleneklere bağlı olarak hareket edeceğine olan inancımız tamdır.”

Bunları da Beğenebilirsiniz