Dünya Haberleri

  Eski ABD Başkonsolosu’nun kızı evinde ölü bulundu

  Hürriyet Haber
  15.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Görev süresi geçen temmuz ayında sona eren ABD’nin eski İstanbul Başkonsolosu David Arnett’in astsubay kızı Heather Arnett, görev yaptığı Almanya’daki evinde ölü bulundu. Amerikan basınına yansıyan haberlere göre 35 yaşındaki Başçavuş Heather Arnett, ABD’nin Almanya’daki üslerinden Heidelberg’te NATO personel subayı olarak görev yapıyordu.

  4 Ocak günü Heather Arnett’in işe gelmemesi üzerine evinde yapılan aramada genç kadının cesedi bulundu. Ölüm konusunda şimdilik herhangi şüpheli bir durum olmadığı belirtilirken, otopsi sonucunun esrar perdesini kaldırması bekleniyor. Ancak yetkililerin verdiği bilgiye göre, kapıda herhangi bir zorlama ya da Arnett’in bedeninde darp izi bulunmuyor. /images/100/0x0/55ea77c1f018fbb8f881e413

  New Orleans doğumlu olan Heather Arnett, 1990’dan bu yana Amerikan ordusunda görev alıyordu. Heather Arnett’in ölümü, son dönemde Heidelberg üssünde görev alan Amerikalılar arasında meydana gelen "beklenmedik" dördüncü ölüm vakası. Bu durum hem Alman, hem de Amerikalı birimlerce araştırılıyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı