"Bayram Aydın" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Bayram Aydın" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Bayram Aydın

Esinti bile yoktu

DOĞRUSU Şenol Güneş’in maç öncesindeki açıklamalarını dinledikten sonra Macar temsilcisinin iyi bir takım olduğunu düşünmüştüm.

Çünkü Güneş, “Gol yemeden avantajlı bir skor ile rövanşa gitmeliyiz” demişti. Trabzonspor maça çok ürkek başladı. Rakip çekilmiş geriye kendi sahasına adeta “Gel bana gol at” diyor. Ancak Trabzonspor ne çakılı savunmasını bozuyor, ne de Zokora ve Colman’ı ileri sürüyor. Sözüm ona üç forvet, Volkan, Halil ve Olcan ise rakibin defans bloğuna yapışık üçüzler misali. Gol mucizelere kalmış... Olcan ve Halil çok isteksiz ve etkisiz. Volkan biraz istekli ama o da, topu ayağından çıkartmıyor.

Trabzonspor işi zora soktu 

Dakikalar ilerledikçe baktılarki Trabzonspor gelemiyor ve korkulacak bir şey yok; rakibin direnci arttı. Dün akşam fırtına bekliyorduk ama hafif bir esinti bile göremedik. Bu kadro ve bu oyun anlayışı ile Trabzonspor’un işi çok zor. Bordo mavililer kolayı zora soktu.

X