Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Eşinin kuzenine kaçtığını söyleyip boşanma davası açtı

  Nedim KOVAN/ORDU, (DHA)
  23 Aralık 2014 - 16:49Son Güncelleme : 23 Aralık 2014 - 16:49

  ORDU’da 32 yaşındaki Muammer Demir, aynı yaştaki eşi Gülfan Demir’in 2 çocuğunu bırakıp evdeki 150 gram altın ile 9 bin TL’yi alıp, halasının oğluna kaçtığını iddia ederek boşanma davası açtı.

  Ordu’nun merkez Altınordu İlçesi’ne bağlı Kayabaşı Mahallesi’nde yaşayan Muammer Demir, resmi nikahlı eşi 2 çocuğunun annesi Gülfan Demir’in, geçen hafta salı günü bir miktar altın ve parayla evden ayrıldığını öğrenince Jandarmaya giderek kayıp başvurusunda bulundu. Bir yerel gazetede dağıtıcı olarak çalışan Muammer Demir, daha sonra eşi Gülfan Demir’in, evli 3 çocuk babası halasının oğlu 42 yaşındaki Erdal Demir ile kaçtığını ileri sürdü. Gülfan Demir ve Erdal Demir’den şikayetçi olan Muammer Demir, Ordu Aile Mahkemesi’ne de başvurarak boşanma davası açtı.

  Bir haftadır kayıp olan çiftin izine hala rastlayamadıklarını belirten Muammer Demir şunları söyledi:

  "Sosyal medyadan eşim ve halamın oğlunun fotoğraflarını paylaşıp bulunması için yardım istedim. Ben işe çalışmaya gitmiştim geri döndüğümde ev dağınıktı. Eşim 150 gram altın ile 9 bin TL’yi de alıp gitmiş. Kaçtı mı kaçırıldı mı bilmiyoruz tam olarak. Bulunduklarında kendi isteğiyle mi gitti, yoksa kaçırıldı mı ortaya çıkacak. Bu giden paralar benim 2 çocuğumun nafakasıdır. Görenlerin Allah rızası için bana ulaşmasını istiyorum. Halamın oğlu da evli. O kendi evini aramış eşimi kaçırdığını söylemiş. Dün eşimden boşanmak için dava açtım, henüz ikisinden de bir iz yok."

  Jandarma ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı