Gündem Haberleri

  Eşini av tüfeğiyle öldürüp intihar etti

  (a.a.)
  18.07.2007 - 20:15 | Son Güncelleme:

  İzmir'de 10 gündür ayrı yaşadığı eşini av tüfeğiyle öldüren kişi, daha sonra intihar etti.

  Alınan bilgiye göre, Güzelyalı 101 sokak 7 numaralı apartmanda oturan vatandaşlar, polisi arayarak, 18 numaralı daireden silah sesi geldiğini bildirdi.

  İhbar üzerine eve giderek kapıyı çilingire açtıran polis ekipleri, içeri girdiğinde Bahadır ve Emel Sağdıç çiftinin cesetleriyle karşılaştı.

  Emel Sağdıç'ın (29) av tüfeğiyle sırtından, Bahadır Sağdıç'ın göğsünden vurulduğu, av tüfeğinin ise Bahadır Sağdıç'ın (30) cesedinin yanında olduğu görüldü.

  Olay yerine gelen nöbetçi savcı ve doktorun yaptığı incelemede, Bahadır Sağdıç'ın eşini vurduktan sonra intihar ettiği belirlendi.

  Parmak İzi ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü polisleri tarafından yapılan incelemede, Bahadır Sağdıç'ın elinde barut izleri bulunduğu tespit edildi. İncelemede, Sağdıç'ın, eşini vurduktan 5-6 saat sonra intihar ettiği belirlendi.

  Polis ekiplerinin görüştüğü genç çiftin yakınlarının, plastik firmasında satış müdürü olarak çalışan Bahadır Sağdıç'ın bir süre önce işten ayrıldığını, seramik firmasında çalışan Emel Sağdıç ile aralarında geçimsizlik olduğunu ve Bahadır Sağdıç'ın 10 gündür evine gelmediğini, ancak eşiyle barışmak istediğini söyledikleri öğrenildi.

  Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı