Gündem Haberleri

  Eşine kafa atan Deniz Gökçe’ye para cezası

  Orhan SAAT/İSTANBUL
  21.10.2005 - 11:24 | Son Güncelleme:

  NTV’de Eko-Diyalog programını hazırlayan Ekonomist-Yazar Deniz Gökçe, eşi Gülü Leman Gökçe’ye kafa attığı gerekçesiyle 844 YTL para cezasına çarptırıldı. Ancak ceza ertelendi.Ertelenen bu ceza, Deniz Gökçe’nin 2 yıl içinde aynı suçu işlemesi halinde yürürlüğe konulacak.

  Erenköy’deki evlerinde, geçen Aralık ayında kötü giden evliliklerini konuşmak için bir araya gelen Deniz ve Gülü Leman Gökçe çifti, arkadaşlarının yanında sert şekilde tartıştılar. Gülü Leman Gökçe, tartışmanın ardından Deniz Gökçe’nin kendisine, arkadaşlarının gözleri önünde kulaklarından tutarak kafa attığı iddiasıyla dava açtı. Gülü Leman Gökçe, Amerikan Hastanesi’nden aldığı 5 günlük iş göremez raporunu delil olarak mahkemeye sundu. Deniz Gökçe ise eşini dövmediğini, tartışma sırasında sinirlenip Gülü Leman Gökçe’yi ittiği sırada kafasını bir yere vurmuş olabileceğini söyleyerek kendisini savunmuştu.

  Kadıköy 3’üncü Sulh Ceza Mahkemesi’nde, 9 aydır görülen davanın karar duruşmasına taraf avukatları katılırken Deniz Gökçe ve Gülü Leman Gökçe gelmedi. ‘Aile efradına kötü muameleden’ hakkında 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada mahkeme Deniz Gökçe’yi 844 YTL para cezasına çarptırdı. Ancak verilen para cezası sanığın 2 yıl içinde aynı suçu işlemesi durumunda ödeme şartı konularak ertelendi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı