"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Eşim üst kattan aşağıya düşüyordu

Rüyamda eşim yüksek bir binanın üst katında...

Evin sıkışan panjurunu açmaya çalışırken de sırt üstü, yüzünde hafif bir tebessümle aşağı doğru düşüyor. O sırada ben yüksek sesle bağırıyorum.
Bacaklarından onu yakalamaya çalışan bir başkası daha vardı ama onu hatırlamıyorum. Ben evin içinden sadece bağırıyorum. O kişi bacaklarından tutmaya çalışıyor ama yakalayamıyor. Eşimi yerde görüp görmediğimi de hatırlamıyorum.
RUMUZ: UĞUR BÖCEĞİ

YORUM: Son günlerde eşinizin sizden istediği bir yardımı, ilişkinizle veya kendisi ile ilgili bir beklentisini tam olarak yanıtlamamış veya istemeden görmezlikten gelmiş olmalısınız. Eşiniz düşerken sizin uzaktan bağırmanız ve başka bir kişinin onu tutmaya çalışması, gerçek hayatta sizin ilgilenmediğiniz bir konuda, başka bir kişinin eşinize yardımcı olmaya çalıştığını gösteriyor. Konu her ne ise üzerine giderek eşinizle birlikte çözüm üretmeniz, akşamları gördüğünüz bu tür rüyaların tekrarlanmasını önleyecektir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI