Gündem Haberleri

  Eşi, emniyet müdürünü dayak atmakla suçladı

  Süleyman ELÇİN-Ali GÜLER/(DHA)
  17.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Konya’da Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı görevindeyken geçen mayıs ayında 1’inci sınıf emniyet müdürü olan ve APK Daire Başkanlığı’na atamasını bekleyen Enver Öztaş’ın eşi Feride Öztaş, dayak yediği iddiasıyla şikayette bulundu.

  /images/100/0x0/55eb3ec3f018fbb8f8b4aecbEmniyet Genel Müdürlüğü Araştırma Planlama ve Koordinasyon (APK) Daire Başkanlığı’nda görevli Emniyet Müdürü Enver Öztaş’ın eşi Feride Öztaş, Konya Adliyesi’ne gelerek kocasının telefon görüşmesi yüzünden kendisini dövdüğünü ileri sürdü ve suç duyurusunda bulundu. Feride Öztaş, şunları söyledi:

  ‘Eşim daha önce de bana iki kez şiddet uygulamış, kimseye söylememiştim. Bu kez anneme telefon açtım. Eşim bu yüzden bana ‘Neden ev telefonundan cep telefonunu arıyorsun?’ diye kızdı ve tartışmaya başladık. Birden bana vurdu. Saçımdan çekerek yere yatırdı. Sol ayağıma ve kalçama tekme attı. Onunla birlikte 25 yıl /images/100/0x0/55eb3ec3f018fbb8f8b4aecdboyunca il il dolaştım. 3 de çocuğumuz oldu. Yapılanları haketmedim.’

  Nöbetçi savcılığa dilekçesini verdikten sonra Konya Numune Hastanesi Acil Servisi’ne gönderilen Feride Öztaş’a ‘iş göremez’ raporu verilmedi. Hastaneden adli rapor aldığını belirten Feride Öztaş, pazartesi günü yeniden hastaneye giderek kesin raporu alacağını söyledi. Emniyet Müdürü Enver Öztaş ise dayak suçlamasını reddetti ve eşinin ruhsal sorunları olduğunu söylemekle yetindi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı