ANTALYA HABERLERİ

Esentepe Konağı bitiyor

DHA
27.04.2017 - 12:04Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Tütüncü, Esentepe Amir Ateş Semt Konağı'nın inşaat sürecinin bitmek üzere olduğunu açıkladı.
Başkan Hakan Tütüncü, eğitim, sanat, kültür ve sosyal alan olarak kullanılacak Esentepe Amir Ateş Semt Konağı'nın çok yakında hizmete gireceğini müjdeledi. Mahallelere yönelik en önemli hizmetlerin mekanının semt konakları olduğunu belirten Başkan Tütüncü, bu tesislerin sayısını sürekli artırdıklarını söyledi. Kadın, çocuk ve erkeklerin yararlanabileceği çekim merkezi olan konakların, sanat ve eğitimin yanında sosyal ekinlikleri yapabilme imkanı da sağladığını anlatan Tütüncü, bu yöndeki çalışmaların beğenildiğini söyledi.
Esentepe Mahallesi'ne kazandırılan konağın da tamamlanmak üzere olduğunu belirten Tütüncü, birkaç ay içinde burayı tamamlayarak halka açacaklarını duyurdu. Çamlıbel, Göçerler ve Erenköy mahallelerinin de yararlanacağı konağa Esentepe Mahallesi Muhtarlığı'nı da dahil edeceklerini duyuran Tütüncü, böylelikle mahallenin komple hizmetinde bir çekim merkezi oluşturduklarını söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Esentepe Konağı bitiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Esentepe Konağı bitiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı