MALATYA HABERLERİ

Esenlik Personeli İftarda Buluştu

IHA
03 Temmuz 2015 - 13:37Son Güncelleme : 03 Temmuz 2015 - 13:38

ESENLİK, İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ.

IHA

Esenlik, düzenlediği iftar programında personelleriyle bir araya geldi. İftar programında konuşan Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Hep birlikte başarılı işlere imza atıyoruz” dedi.
Ramazan ayının önemine değinen Genel Müdür Hulusi Boyraz, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan bu ay bizleri he yönüyle kuşatmaktadır. Ramazan ayı bizleri arzdan ilahi bir noktaya yükseltmekte ve oruç ile terbiye etmektedir. Garibin halinden anlamak için oruç bizlere farz kılınmıştır. Ramazan ayının bir aylık ibadeti bizleri hem bedenen hem de ruhen restore etmektedir. Her anı ile ramazan rahmeti ile gelmekte, inşallah bu rahmetten faydalananlardan oluruz” şeklinde konuştu.
Esenlik ailesinin çok büyük bir aile olduğunu ifade eden Boyraz, “Aramızdaki muhabbet ve ülfet bizi biz yapmakta ve önemli işler başarmamıza neden olmaktadır. Bizi yarınlara taşıyan o manevi ruh Esenlik ailesi içerisinde yaşanmaktadır. Birçok yerde çalıştım ancak Esenlik ’teki bu manevi coşkuyu çok az yerde buldum. Sadece maddi bir gelir için değil, aynı zamanda işlerimizi ibadet duygusuyla yaptığımızı biliyoruz. Memleketimize önemli hizmetler yapıldığını biliyoruz. Çeyrek asırlık bir geçmişe sahip olan şirketimizi bu güce taşıyan sizlersiniz. Amiral gemisinde her zaman sizler oldunuz. Esenlik’in her bir ünitesinin yükünü ve emeğini sırtlayanlarsınız. Bu anlamda hepinize müteşekkiriz. Esenlik’e bu bölgenin ve şehrin ihtiyacı var. Sadece ticaret yapmıyoruz, şehrin bütün dokularına dokunuyor, sosyal alanda birçok proje üretiyoruz. Büyükşehir olan Malatya’mıza büyük hizmetler yapmaya her daim hazırız. Birçok sektörde Esenlik ismini duymaya ve doğup büyüdüğümüz bu şehre hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu anlamda güzel ve kutsal bir görev yaptığımızı düşünüyorum. Şirketimiz her an daha da büyümekte ve her alanda bir gelişmişlik yaşanmakta. Yaklaşmakta olan Kadir gecenizi ve Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyor, size, ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Esenlik Personeli İftarda Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 13 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Esenlik Personeli İftarda Buluştu haberi güncellenecektir.

  MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   03:57
  • Guneş
   05:42
  • Öğle
   12:40
  • İkindi
   16:23
  • Akşam
   19:17
  • Yatsı
   20:48
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı