Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Escude ve Ospina'da işler yolunda

Beşiktaş'ın savunmaya yapmayı planladığı takviye çerçevesinde altertaniflerden biri olan Julien Escude için başlayan görüşmeler devam ediyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın transfer komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Hem Ospina için hem de Escudé için teklifimizi yaptık. Bizim sunduğumuz rakam son derece net. Eğer bu rakamlara gelirlerse iki transfer de gerçekleşecek. Gördüğüm kadarıyla istediğimiz rakamda buluşma konusunda Escudé ve menajeri, ayrıca kaleci Ospina'nın kulübü pozitif bir tavır sergiliyor. Ben iki transferin de gerçekleşeceğine inanıyorum" dedi.

ALMEIDA KAMPA KATILIYOR, HİÇ BİR SORUN YOK

Portekizli golcü Almeida konusunda hiçbir sorun yaşamadıklarını ifade eden Kavalcı, "Almeida bizim futbolcumuz, bugün Avusturya kampına katılıyor. Kendisiyle ilgili hiçbird sorun yok" şeklinde konuştu. 

ACELE ETMEYİZ, SON GÜNE KADAR VAKTİMİZ VAR

Kavalcı, transferde dikkatli olduklarını ve acele etmediklerini belirterek, "Teknik direktörümüz Samet Aybaba'yla konuştuk, transferin son gününe kadar zamanımız var. Aceleci davranmayacağız" dedi. 

BRUNO SANTIN: GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR

Escude'nin menajeri Bruno Santin, Özgür Sancar'ın sorduğu "Transfer görüşmeleri sonuçlandı mı? Bir anlaşmaya ulaştınız mı?" şeklindeki soruya "Bu konuda Beşiktaşlı yetkililer cevap vermeli. Ben size sadece görüşmelerin halen devam ettiğini, kesintiye uğramadığını söyleyebilirim. Temaslarımız da bir sorun yok; ama ayrıntısını Beşiktaşlı yetkililere sormalısınız" dedi.

ÇİN'DEN DE TEKLİF VAR, AMA...

Fransız futbolcuya Çin'den de, parasal açıdan cazip teklifler geldiğini sorulması üzerine Santin, "Pek çok teklif var. Daha önce de söylediğim gibi, ama Beşiktaş'la görüşmelerimiz, kesintisiz ve iyi ilerliyor" şeklinde konuştu.

AS Gazetesi'nin Sevilla temsilcisi José Antonio Espina Gomez ise "Escudé, Çin'den çok önemli bir teklif aldı. Çin'e transferi konusunda engel gözükmüyor. Sevilla'da kalma şansı yok. Beşiktaş'ın teklifini de değerlendiriyor. Parasal konularda herhangi bir açıklama yok" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz