« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Es Es'te iki imza

Galatasaray'ın tecrübeli defans oyuncusu Servet Çetin ve Avusturya'nın Rapid Wien takımında forma giyen Atdhe Nuhiu, Eskişehirspor ile anlaşma imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eskişehirspor Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Birsen, transfer komitesi olarak hedefledikleri tüm transferleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Kadrolarının çok güçlü olduğunu ifade eden Birsen, şöyle konuştu:
“Bundan sonra Eskişehirspor'un başarı çıtası daha da yükselecektir. Uzun yıllar Galatasaray'da forma giymiş, Avrupa kupalarında ülkemizi temsil etmiş, çok inandığımız ve güvendiğimiz Servet Çetin'i bugün Eskişehirsporlu yapıyoruz. Eskişehirspor'da Servet Çetin'de başarılarımıza katkı sağlayacak. İkinci olarak forvette çok büyük işler başaracağına inandığımız Nuhiu da Eskişehispor'u tercih etti. Her iki futbolcu da Eskişehirspor'a güç katacak.”
Konuşmanın ardında Servet Çetin, 2 yıllığına, Atdhe Nuhiu da, 1 yılı kiralık 3 yılı opsiyonlu olmak üzere kendilerini kırmızı-siyahlı formaya bağlayan anlaşmaya imza attı.

“UEFA yetkilileri Atatürk Stadı için olumlu rapor verdi”

Anlaşmadan önce gazetecilere açıklama yapan Kulüp Başkanı Halil Ünal ise yeni sezon hazırlıklarını seri şekilde sürdürdüklerini belirterek, takımın çalışmalar kapsamında yarın Hollanda'da olacağını kaydetti.

Hollanda'da 16 Temmuz'a kadar kamp yapacaklarını ifade eden Ünal, “Hollanda'da 14-15 Temmuz'da 2 hazırlık maçı yapılacak. Oraya 28 futbolcuyla gideceğiz. 16 Temmuz'dan sonra kente geldiğimizde programlarımız Uluslararası Futbol Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) hakkımızda vereceği karara göre şekillenecek” dedi.

Ünal, UEFA yetkililerinin bugün Atatürk Stadı'nda inceleme yaptığını anlatarak, “CAS, Avrupa Ligi'nde lehimize karar verirse maçlarımızı Atatürk Stadı'nda oynayacağız. Stadımız, 19 Temmuz'da oynanacak olan Saint Johnstone maçı için UEFA'dan gerekli olumlu raporu almıştır. Bunun da müjdesini vermek isterim. İnşallah elemeleri geçer gruplara kalırız. Kentimizi ve ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceğiz. Türk halkının bundan hiçbir endişesi olmasın” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler