GeriFutbol Es-Es'de hedef ilk beş
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Es-Es'de hedef ilk beş

Es-Es'de hedef ilk beş
refid:14567178 ilişkili resim dosyası

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Eskişehirspor'un hedefinin Turkcell Süper Lig'i ilk 5 takım arasında bitirmek olduğunu, bunun için de Fenerbahçe maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor maçının oynadıkları en iyi maçlardan biri olduğunu belirterek, oyuncularının maçın başından sonuna kadar iyi bir mücadele örneği sergilediğini kaydetti.

Fenerbahçe maçına takım olarak hazır olduklarını ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:

“Bütün amacımız Fenerbahçe deplasmanınından en az bir puan almak. Eskişehirspor'un da hedefleri var. Biz şu anda ilk 5'i hedefliyoruz. Bunun için de Fenerbahçe maçında galip gelmeyi istiyoruz. Çok kritik maçlar oynayacağız. Bu konuda futbolcularımızı uyardık. Bütün amacımız ligi en iyi şekilde tamamlamak. Fenerbahçe'den korkmuyoruz. Büyük bir atmosferde oynayacağız, ancak Eskişehirspor büyük maçlara alışık. Her şeyimizi ortaya koyup iyi bir sonuç almak istiyoruz.”

Eskişehirspor'un takım kaptanı Ümit Karan'da, Eskişehirspor'un iyi bir takım olduğunu belirterek, maçtan iyi bir sonuçla ayrılmayı ümit ettiklerini bildirdi.

Karan, sahaya galibiyet için çıkacaklarını, takım arkadaşlarının da bu bilinçte olduğunu bildirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle