Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Es-Es öğrencilerle buluştu

Eskişehirspor'un genç futbolcuları Adem Sarı ve Alper Potuk ile kulüp menajeri Kerem Atılmaz, Yenikent İlköğretim Okulu'nda düzenlenen söyleşiyi katıldı. Öğrenciler Es-Es'li futbolculara yoğun ilgi gösterdi.

Hakan TÜRKTAN - ESKİŞEHİR (DHA)
SON GÜNCELLEME

Yenikent İlköğretim Okulu tiyatro salonunda düzenlenen söyleşiye, Fenerbahçe'ye 2 gol atan Eskişehirspor'un golcü futbolcusu Adem Sarı, orta saha oyuncusu Alper Potuk ve menejer Kerem Atılmaz katıldı. Öğrenciler söyleşi öncesinde Eskişehirsporlu futbolculardan imza alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Adem Sarı, Fenerbahçe'ye 2 gol attığı zaman çocuklar gibi sevindiğini söyledi. Adem Sarı ile Alper Potuk, Eskişehirspor gibi büyük bir kulüpte forma giydikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Adem Sarı, bir soru üzerine "Futbolcu olmasaydım, Almanya'daki Mercedes Fabrikası'nda işçi olurdum" dedi. Sarı, öğrencilere bu hafta kendi sahalarında oynayacakları Diyarbakırspor maçında gol atacağına dair söz verdi.

Eskişehirspor kulübü menejeri Kerem Atılmaz'da devre arasında takıma 2-3 futbolcu transfer etmeyi planladıklarını, ligin ikinci yarısında daha başarılı olacaklarını söyledi. Yenikent İlköğretim Okulu yöneticileri futbolculara ve menejer Kerem Atılmaz'a çiçek verdi. Öğrenciler, Es-Es'li futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz