DİYARBAKIR HABERLERİ

Eş Başkanlardan Sur Esnafına Dayanışma Ziyareti

IHA
30.10.2015 - 11:19Son Güncelleme :

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EŞ BAŞKANI FIRAT ANLI, İŞ ÇEVRELERİNİN TEMSİLCİLERİYLE BİRLİKTE, SUR İLÇESİNDE YAŞANAN OLAYLARDAN ETKİLENEN ESNAFLARI ZİYARET EDEREK, VATANDAŞLARI SUR ESNAFINDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYA ÇAĞIRDI.

IHA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, iş çevrelerinin temsilcileriyle birlikte, Sur ilçesinde yaşanan olaylardan etkilenen esnafları ziyaret ederek, vatandaşları Sur esnafından alışveriş yapmaya çağırdı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, günlerce sokağa çıkma yasağının uygulandığı tarihi Sur ilçesindeki esnaflara dayanışma ziyaretinde bulundu. Anlı’ya, Büyükşehir Belediye Eş Başkan Vekili Cihan Aydın, Teknik İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Sevinç, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır Sanayi ve İş İnsanları Derneği (DİSİAD) Başkanı Burç Baysal, Doğu ve Güneydoğu İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGUNSİFED) Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu, Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkan Yardımcısı Ramazan Özkılıç da eşlik etti.
Esnaf ve vatandaşlarla görüşüp, sohbet eden Anlı, esnafın yaşanan olaylardan sonra toparlanmaya başladığını ifade ederek, Diyarbakır halkını Sur esnafından alışveriş yaparak dayanışmaya çağırdı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, sorunları ve talepleri dinleyen Anlı, ilçede gereken çalışmaların yapılacağını bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Eş Başkanlardan Sur Esnafına Dayanışma Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eş Başkanlardan Sur Esnafına Dayanışma Ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı