ERZURUM HABERLERİ

Erzurumlular Artık Elektrik İhtiyacını İpragaz Ayrıcalığı İle Karşılayacak

IHA
14.10.2015 - 16:59Son Güncelleme : 14.10.2015 - 17:00

İPRAGAZ ELEKTRİK ABONE MERKEZİ AÇILDI

IHA

2012 yılından bu yana serbest tüketicilere elektrik satış faaliyetlerini sürdüren İpragaz Elektrik bayilerine bir yenisini daha ekledi. Demircioğlu Enerji İpragaz Bayi Pelit Meydanı’nda hizmete başladı.
Erzurum’da İpragaz tüp gaz bayilerinin yanı sıra İpragaz Elektrik’e ulaşılabilecek yeni bir bayi daha açıldı. Demircioğlu Enerji’nin Yakutiye Pelit meydanında açtığı İpragaz Elektrik Bayisi ile Erzurumlular artık elektrik ihtiyaçlarını İpragaz ayrıcalıklarıyla karşılayabilecek yeni bir adrese kavuştular.
Abone merkezinin açılış törenine İpragaz Elektrik Türkiye Birim Müdürü Birim Akbaba, İpragaz Bölgeler Satış Müdürü Zafer Şahin, İpragaz Elektrik Birim Müdür Yardımcısı Mehmet Ar, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ve diğer davetliler katıldı.
Yapılan açılışta İpragaz ile ilk işbirliklerinin babası Şerafettin Demirci tarafından 1969 yılında tüp gaz bayiliğiyle başladığını belirten Fuat Demirci, İpragaz’a Erzurum’da büyük talep duyulduğunu şunları söyledi:
İPRAGAZ TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ MARKASI
“İpragaz sadece enerji sektörünün değil, Türkiye’nin önemli bir markası. Babam tüp gaz ile İpragaz tabelasını asmıştı, ben de şimdi İpragaz Elektrik ile uzun yıllara dayalı bu işbirliğini farklı bir alana taşıyor ve sürdürüyorum” dedi. İki yıldır temsilci olarak sürdürdüğü faaliyetler kapsamında İpragaz Elektrik’in sunduğu ayrıcalıklar, avantajlar ve taşıdığı İpragaz güvencesiyle Erzurum’da büyük bir talep ve memnuniyetle karşılandığını kaydeden Demirci, şöyle konuştu. “İpragaz yarım asrı aşan köklü geçmişi kalite ve güvencesiyle zaten bilinen ve kabul gören bir marka. Kullanıcılar elektrik ihtiyaçlarını da İpragaz’dan karşılayabileceklerini duyunca tereddüt etmeden abonemiz oluyorlar. Erzurum’un güvenilir markası Demircioğlu Enerji olarak diyorum ki, tek firmaya bağlı kalmadan İpragaz Elektriği seçin ve ayrıcalığı görün.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Erzurumlular Artık Elektrik İhtiyacını İpragaz Ayrıcalığı İle Karşılayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Ekim 2015 tarihinde saat 16 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzurumlular Artık Elektrik İhtiyacını İpragaz Ayrıcalığı İle Karşılayacak haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   04:17
  • Guneş
   05:57
  • Öğle
   12:18
  • İkindi
   15:42
  • Akşam
   18:18
  • Yatsı
   19:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı