ERZURUM HABERLERİ

Erzurum Obm’de Silvikültür Uygulamaları Denetimi

IHA
21.08.2015 - 16:42Son Güncelleme :

ERZURUM OBM'NDE SİLVİKÜLTÜR UYGULAMALARI DENETİMİ

IHA

Orman Genel Müdürlüğü Silvikültür Daire Başkanı Halis Ömür ve Gençleştirme Şube Müdürü Serdar Özkan, Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde, 2015 yılı Silvikültürel faaliyetleri yerinde incelemek ve gerekli yönlendirmeleri yapmak amacıyla Erzurum Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Silvikültür Daire Başkanı Halis Ömür, Gençleştirme Şube Müdürü Serdar Özkan, Erzurum OBM Yardımcısı Zekeriya Beyazlı, Silvikültür Şube Müdürü Şahin Doğan, Erzurum ve Oltu Orman İşletme Müdür ve Müdür yardımcılarının katılımıyla genel değerlendirme toplantısı yapılarak bölgede artan asayiş sorunlarının silvikültürel faaliyetlere olan olumsuz etkisi ile çözüm önerileri ele alındı.
Orman Bölge Müdürü M.Salih Çetiner’inde iştirak ettiği büro çalışmaları ardından Uzundere İşletme Şefliği ve Erzurum İşletme Şefliği dahilinde araziye gidilerek yerinde değerlendirmeler yapıldı.
Toplantı neticesinde, asayiş problemi yaşayan İşletme Müdürlüklerinin faaliyetlerinin uygulanabilir iş kalemleri incelenerek, uygulanması mümkün görünmeyen iş kalemlerinin ise Bölge Müdürlüğü bünyesinde asayiş problemlerinden tenzih olan diğer İşletme Müdürlüklerinde uygun sahalarda yapılacak çalışmalarla karşılanması kararlaştırıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Erzurum Obm’de Silvikültür Uygulamaları Denetimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzurum Obm’de Silvikültür Uygulamaları Denetimi haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:33
 • Guneş
  07:20
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:43
 • Akşam
  16:58
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı