ERZURUM HABERLERİ

Erzurum Güncel Çıktı

IHA
31.08.2015 - 11:34Son Güncelleme :

ERZURUM GÜNCEL ÇIKTI

IHA

Güncel Medya Grup yayınlarına bir yenisini daha ekledi. "Erzurum Güncel" adıyla yeni bir haftalık gazete çıkaran grup medya sektöründe büyümeye devam ediyor.
Erzurum gazetelerine bir yenisi daha eklendi. Güncel Medya Grup, "Erzurum Güncel" adı altında yeni bir haftalık gazete çıkardı. Bugün ilk sayısı çıkan gazete, her hafta başı yayınlanacak.
Farklı çizgisiyle sürekli gündemde kalmayı başaran Güncel Medya Grup, www.gazeteguncel.com internetsitesi, GüncelTİMES aylık haber dergisinden sonra şimdide Erzurum Güncel adı altında haftalık gazete çıkardı. www.gazeteguncel.com internet gazetesiyle 8 yıldır on binlere ulaşmayı başaran, yaklaşık 5 yıl önce çıkardığı GüncelTimes dergisi ile Erzurum medyasına yeni bir renk katan Güncel Medya Grup, şimdi de Erzurum Güncel adı altında yeni bir haftalık gazete çıkardı. Recep Kapucu yönetimindeki gazete ilk sayısı çıkardı.
Haftalık Erzurum Güncel gazetesiyle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Güncel Medya Grup Koordinatörü Recep Kapucu, gelen talepler doğrultusunda Haftalık gazete çıkarmaya karar verdiklerini söyledi. Erzurum’da halkın medyadan beklentisinin büyük olduğunu ifade eden Koonrinatör Kapucu, " İnternetten büyük kitlere ulaşıyoruz. Birde internete ulaşamayan kitleler var. Bunu göz ününde bulundurarak, haftalık gazete çıkardık. Gazetemizi halkın yoğunlukla kullandığı alanlarda dağıtımını yapacağız. Böylece daha geniş kitlelere ulaşacağız" dedi.
Bünyelerinde yayın hayatını sürdüren GüncelTİMES dergisinin Erzurum tarihinde bir ilki başardığını belirten Güncel Medya Grup Koordinatörü Recep Kapucu, " Erzurum’da ilk kez bir dergi 41 sayı yayınlandı. Amacımız dergimizin yayınını sürekli sürdürmek. GüncelTİMES’in inşallah 100. sayısınıda okuyucularımızla buluşturacağız" şeklinde konuştu.
ERZURUM’UN HABER KANALI OLUYOR
Rek Medya A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdüren Erzurum’un ilk özel radyosu Güncel FM 103.5 Mhz’nin de önümüzdeki günlerde haber kanalı olacağını ifade eden Kapucu, "Haberleri, rodyomuzun frekansıyla tüm evlere, işyerlerine ve arabalara taşıyacağız. Erzurum, Türkiye’de ve dünyada olup biteni anında dinleyicimize ulaştıracağız. Bunun yanı sıra haber programlarıyla da, şehrin sorunlarını sürekli gündemde tutucağız. Şu anda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çok yakında dinleyicimizi haberle buluşturacağız. Şu anda müzik yayını yapan radyomuz, kısa süre sonra haber radyosu olmuş olacak" dedi.
GÜNCEL TV BEKLEMEDE...
Radyo Televizyon Üst kurulunun yaptığı ihalede yerel yayın hakkı kazanan Rek Medya A.Ş, RTÜK’ün yanın izini vereceği günü bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda RTÜK (Radyo Televizyon Üst Kurulu)’nun açtığı frakans ihalesine katıldıklarını, Kanal 25 televiziyonu ile kendilerinin yerel Tv yayın hakkını aldıklarınıda kaydeden Kordinatör Recep Kapucu, "Ulusal tVlerde sorun çıktı. RTÜK ve Ulusal TV’ler mahkemelik oldu. Mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz. Uluzal, Bölgesel ve lyerel TV’ler aynı sistem üzerinden yayın yapacak. bu nedenle bizledire bekletiyorlar. TV yayın yapmaya hazırız " diye ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Erzurum Güncel Çıktı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzurum Güncel Çıktı haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

17 Şubat 2018, Cumartesi
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı