ERZURUM HABERLERİ

Erzurum’daki Kreş Temsilcileri Biraraya Geldi

IHA
04.09.2015 - 14:51Son Güncelleme :

KREŞ TEMSİLCİLERİ BİRARAYA GELDİ

IHA

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde, kreş ve gündüz bakımevi temsilcileri ile toplantı düzenledi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş, ASP Şube Müdürü Nurullah Taşçı, Çocuk Hizmetleri birimi çalışanları ve kreş temsilcileri katıldı.
İlbaş , toplantıda yaptığı konuşmada çocuk eğitiminin önemine değinerek, çocukların bilinçsel ve ahlaki yöndeki gelişimini önemsediklerini söyledi.
İlbaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kreşlerdeki başarının sevgi ile sağlanan bir dayanışma olduğunu belirtti.
İlbaş, kreş temsilcileri bundan sonra bu tür toplantılar yapıp sorunlarını, sıkıntılarını aşmaları konusunda yardımcı olacaklarını belirterek, ‘’ Çocuk eğitimine önem veren bir kurum olarak çocuklardaki bilinçsel ve ahlaki gelişimi önemsiyoruz. Bu çerçevede yapılan çalışmalarda eğitim boyutu bizim için büyük önem arz ediyor. Çocuklara yönelik çalışmalarda kreşlerle ve bakım evleri ile işbirliği içerisinde olacağız’’dedi.
Kreş temsilcilerinin katıldığı toplantıda, kreş temsilcileri kayıt esnasında karşılaştığı sorunlar ve nasıl çözüleceği konusunda İlbaş ile bilgi alış verişinde bulunuldu.
Toplantıda ayrıca kreşlerle ilgili olarak 30 Nisanda yürürlüğe giren, yaş grupları konusunda yenilikler getiren yönetmelik hakkında bilgilendirme yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Erzurum’daki Kreş Temsilcileri Biraraya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzurum’daki Kreş Temsilcileri Biraraya Geldi haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:58
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı