ERZİNCAN HABERLERİ

Erzincan’a Besi OSB’si Kuruluyor

DHA
28.04.2017 - 12:37Son Güncelleme :
DHA

Coşkun MENEK / ERZİNCAN, (DHA) - ERZİNCAN’da Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi kurulması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.  
Erzincan Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölgesi istişare toplantısı Vali Ali Arslantaş başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Ali Arslantaş’ın yanı sıra Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Daire Başkanı Fethi Molla ve organize sanayi bölgesi ile ilişkili kurumların temsilcileri katıldı.
Vali Ali Arslantaş, Besi OSB ile ilgili çalışmaların hızla sürdürüldüğünü, bu yıl sonuna  temel atmayı planladıklarını bildirdi. Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy da böyle bir tesisin Erzincan’a ekonomik açıdan büyük faydalar sağlayacağını belirtti. Toplantı sonrası Vali Ali Arslantaş ve katılımcılar Besi OSB’nin kurulacağı bölgeye giderek incelemelerde bulundular.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Erzincan’a Besi OSB’si Kuruluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzincan’a Besi OSB’si Kuruluyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı