ERZİNCAN HABERLERİ

Erzincan TSO Ve Defterdarlıkdan Vergi Rekortmenlerine Ziyaret

IHA
26.02.2015 - 11:15Son Güncelleme :

ERZİNCAN TSO VE DEFTERDARLIKDAN VERGİ REKORTMENLERİNE ZİYARET

IHA

Erzincan TSO Başkanı Muhittin Kalbur ve Defterdar Vekili Mustafa Ekiz vergi rekortmenlerini ziyaret etti.
23 Şubat - 01 Mart tarihleri arası “Vergi Haftası” olması münasebetiyle Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Kalbur, Meclis Başkanı Süleyman Sarak, Defterdar Vekili Mustafa Ekiz ve Beraberindeki heyet 2014 yılı Erzincan Gelir ve Kurumlar Vergisinde rekortmen olan mükellefleri işyerlerinde ziyaret ederek plaket verdiler.
Yapılan ziyarette vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu vurgulayan Defterdar Vekili Mustafa Ekiz, Vergi Haftası kutlamaları ile toplumda Vergi bilincinin oluşturulması ve her kesime benimsetilmesini amaçladıklarını vurgulayarak, Erzincan’da da çeşitli etkinliklerle vergi haftası kutladıklarını, bu etkinlikler çerçevesinde siz değerli vergi rekortmeni mükelleflerimizi ziyaret ediyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.” dedi.
Erzincan TSO Başkanı Muhittin Kalbur ise; bir ülkenin vatandaşına hizmet edebilmesi ve ayakta kalabilmesi için vergiye ihtiyaç olduğunu vurguladı. Kamu giderlerinin karşılanması ve yeni hizmetlerin hayata geçirilmesinde vergilerin hayati önem taşıdığını kaydeden Kalbur, verginin kutsal bir görev olduğunu söyleyerek öncelikle bu hafta dolayısıyla tüm Defterdarlık çalışanlarının ve vergi mükelleflerinin Vergi Haftası’nı kutluyorum, ayrıca üyemiz olan vergi rekortmenlerimize de teşekkür ediyor, hayırlı işler bol kazançlar diliyorum dedi.
Vergi rekortmenleri ise yapılan bu ziyaretin kendilerini oldukça mutlu ettiğini söyleyerek böyle bir gururu yaşamanın heyecanı içerisinde olduklarını belirttiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Erzincan TSO Ve Defterdarlıkdan Vergi Rekortmenlerine Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 11 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzincan TSO Ve Defterdarlıkdan Vergi Rekortmenlerine Ziyaret haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ

11 Mart 2018, Pazar
 • İmsak
  05:11
 • Guneş
  06:34
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:54
 • Akşam
  18:31
 • Yatsı
  19:48
Sayfa Başı