ERZİNCAN HABERLERİ

Erzincan MEB’den Öğrencilere “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” Projesi

IHA
26.02.2015 - 15:27Son Güncelleme :

ERZİNCAN MEB’DEN ÖĞRENCİLERE “YANLIŞA YAKLAŞMA HEDEFTEN UZAKLAŞMA” PROJESİ

IHA

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Kız Lisesi‘nde “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” projesi kapsamında, öğrencilerle buluşularak proje tanıtımı ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Düzenlenen toplantı Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, ilgili kurum müdürleri ve öğrenciler katılımıyla gerçekleşti.
Toplantının açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün yaptığı konuşmada şu görüşlerde bulundu; “ Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2 yıl önce başlatmış olduğumuz “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” projesi kapsamında öğrencilerimizi bilgilendirmek, devamında yine ilimizin akademik başarısını yükseltmek ile ilgili olarak okullarımızda geçen yıl başlatmış olduğumuz etüt katı projesi kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde bugünde bu okulumuzda hep birlikteyiz. Eğitim bir toplumun sosyal, ekonomik ve kültürel yönden değişimini etkileyen gelişimini etkileyen, toplumun geleceklerine yön veren bir süreçtir. Öğretim ise öğretmenin, öğrenmenin planlı, programlı bir şekilde yapılmasıdır. Bundan dolayıdır ki okullarımız hem eğitim hem de öğretim yuvasıdır. Tabi ki bizim burada seçmiş olduğumuz başlıkta çok önemli “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” burada hem eğitim yönünden hem de öğretim yönünden alacağımız çok önemli dersler vardır. Hayatımızın sadece eğitim ve öğretimle ilgili alanında değil her safhasında yapılan yanlışlıkların gelecekte bize büyük neticelere mal olacağını bilmemiz ve hayat boyunca yanlış olan hiçbir hareket ve yanlış olan hiçbir davranış bizi biz yapan değerlerle bağdaşmayan yanlış ve kötü işlere bulaşmamamız açısından zaten son derece anlamlıdır.” Diyerek sözlerini sürdüren Gün’ün konuşmasının ardından öğrencilere “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” projesi adı altında bilgilendirme sunumu yapılarak toplantıya son verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Erzincan MEB’den Öğrencilere “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” Projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 15 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzincan MEB’den Öğrencilere “Yanlışa Yaklaşma Hedeften Uzaklaşma” Projesi haberi güncellenecektir.

  ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:21
  • Guneş
   07:04
  • Öğle
   12:18
  • İkindi
   14:54
  • Akşam
   17:12
  • Yatsı
   18:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı