ERZİNCAN HABERLERİ

Erzincan Emniyetinden Bir Dizi Güvenlik Tedbirleri

IHA
30.09.2015 - 21:42Son Güncelleme :

ERZİNCAN EMNİYETİNDEN GÜVENLİK ÖNLEMİ

IHA

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Erzincan’da meydana gelebilecek her türlü trafik kazasının önlenebilmesi maksadıyla bir dizi güvenlik önlemi aldı.
Son yıllarda meydana gelen trafik kazalarının önemli bir bölümünün hız ihlali, hatalı sollama, yakın takip, yorgunluk, çalışma ve dinlenme süresi ihlali gibi nedenlerden meydana geldiği görülmesi sebebiyle Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü olarak meydana gelebilecek her türlü trafik kazasının önlenebilmesi ve tüm yol kullanıcıların kurban bayramını düzenli ve güvenli bir trafik ortamı içinde geçirmesini sağlamak amacıyla bir dizi güvenlik önlemi alındığı öğrenildi.
Gerçekleştirilen güvenlik önlemlerinin içerisinde son yıllarda kazaların yoğun olarak yaşandığı yerlerde trafik denetimlerinin yapıldığı, Arife ve Bayram günlerinde vatandaşların yoğun olarak ziyarette bulundukları Terzibaba Mezarlığı ve kurban pazarı çevresinde trafik düzeni ve güvenliğinin sağlaması amacıyla ekiplerin görevlendirildiği, Erzincan şehirlerarası otobüs terminaline giriş çıkış yapan bütün otobüslerin takoğrafları, şoförün alkol durumu, taşımacılık yetki belgesi, zorunlu mali sorumluluk ve zorunlu ferdi kaza koltuk sigortaları, şoförlerin sürücü belgeleri ile aracın fenni muayenesi titizlikle kontrol edilerek otobüslerin terminalden çıkışlarının sağlandığı, bayram tatili öncesi ve süresince yapılan denetimlerde ekipler tarafından sürücülerin trafik kurallarına, trafik işaret ve işaretçilerin ikazlarına uymaları yönünde bilgilendirmeler yapıldığı belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Erzincan Emniyetinden Bir Dizi Güvenlik Tedbirleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 21 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzincan Emniyetinden Bir Dizi Güvenlik Tedbirleri haberi güncellenecektir.

  ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:20
  • Guneş
   07:03
  • Öğle
   12:18
  • İkindi
   14:55
  • Akşam
   17:13
  • Yatsı
   18:44
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı