ERZİNCAN HABERLERİ

Erzincan Emniyeti Gül Abi Bey Mahallesiyle Huzur Toplantısında

IHA
30.09.2015 - 21:42 Son Güncelleme :

ERZİNCAN EMNİYETİ HUZUR TOPLANTISINDA

IHA

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü halka sunulan güvenlik hizmetlerinin etkinliğinin artırılması, verilen hizmet memnuniyetinin yükseltilmesi ve güvenli yaşama toplumun bütün kesimlerinin katılmasının sağlanması amacı ile huzur toplantılarına devam ediyor.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce halkın huzur ve güvenli ortamda yaşaması ve sorunlarının yerinde tespiti amacıyla Gül Abi Bey Mahallesi Gül Abi Bey Camii Bahçesi’nde Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı (SAHT) yapıldı.
Gerçekleştirilen toplantıda; Gül Abi Bey Mahallesi sakinlerinin güvenlik ile ilgili asayiş hizmetleri değerlendirildi.
TDP Şube Müdürlüğünce, son dönemlerde meydana gelen terör olayları konusunda, yaz aylarında sıcaklıkların artması ve okulların tatil olması ile birlikte çocuk ve gençlerin serinlemek için girdikleri deniz, göl, baraj ve gölet gibi yerlerde boğulma ve yaralanma tehlikelerine karşı vatandaşların duyarlı olmaları konusunda, düğün ve açık alan faaliyetlerinin düzenlenmesi esnasında silah ve patlayıcı madde kullanılması vatandaşlar arasında korku, kaygı ve tedirginliğe neden olduğu, yaralanmalara ve ölümlere sebebiyet verdiği bu nedenle de istenmeyen ve üzücü olayların meydana gelmemesi konusunda,
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce İl genelinde yapılan Trafik uygulamaları hakkında, Çarşı Polis Merkezi Amirliğince ikametten hırsızlık, park ve bahçelerdeki olumsuz durumlarla İlgili duyarlı olunması konularında bilgilendirme yapıldığı belirtildi.
Gül Abi Bey Mahallesi sakinleri ise başta İl Emniyet Müdürü Doğan İnci olmak üzere Erzincan Emniyet Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ettiği öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden Erzincan Emniyeti Gül Abi Bey Mahallesiyle Huzur Toplantısında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 21 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erzincan Emniyeti Gül Abi Bey Mahallesiyle Huzur Toplantısında haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:42
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  14:52
 • Akşam
  17:06
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı