MANİSA HABERLERİ

Eryılmaz MHP’nin Yeni Listesini Değerlendirdi

IHA
18.09.2015 - 13:02Son Güncelleme :

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NDEN 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE 3. SIRADAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN VE İDDİALARA GÖRE ERKEN SEÇİM LİSTESİNDE KENDİ İSTEĞİ İLE YER ALMAYAN HASAN ERYILMAZ YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi’nden 7 Haziran seçimlerinde 3. Sıradan milletvekili adayı olan ve iddialara göre erken seçim listesinde kendi isteği ile yer almayan Hasan Eryılmaz yazılı bir açıklama yaptı.
Eryılmaz, “Değerli ülküdaşlarım, dava arkadaşlarım ve değerli Manisalı hemşerilerim öncelikle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepiniz biliyorsunuz ki 7 Haziran seçimleri için ‘Sevdamız Manisa’ sloganımızla kutsal bir yola çıkmış ve Milliyetçi Hareket’in iktidarı için gece gündüz ekip arkadaşlarımızla kapı kapı dolaşıp düşüncelerimizi aktarmıştık. Genel merkezimiz 7 Haziran seçimlerinde bize bir görev vermiş ve beni 3. sıradan aday göstermişti. Bu benim için hem onurlu hem de ağır bir yüktü. Bu görevimi layıkıyla yerine getirdiğime inanıyor ve kamuoyunun da takdirinin bu yönde olduğunu hissediyorum” diye konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi altında siyaset yapmanın kolay kolay kimseye nasip olmayacağının altını çizen Eryılmaz, “7 Haziran’dan sonra malumdur ki bir hükümet kurulamadı ve erken seçim kararı alındı. Erken seçim kararından önce ve sonra bizim düşüncemiz her zaman hizmet oldu. Hasan Eryılmaz’ı tanıyan herkes bilir ki onun tek davası Milliyetçi Hareket ve hizmettir. Siyaset uzun soluklu bir süreçtir. 3 hilalin dalgalandığı bayrağın altında biliyoruz ki isimler her zaman ikinci plandadır. Bizim için öncelik Milliyetçi Hareket’tir. Bu doğrultu da bizler de Milliyetçi Hareket’e bir oy daha fazla nasıl kazandırırız diye düşündük. Şimdi önümüzde erken seçim var. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Manisa’daki her Milliyetçi Hareket Partili adayımız da vatan ve millet sevdası ile çalışacaktır. Önceki çalışmalarımız nasıl olduysa bundan sonra da devam edecektir. Genel Merkezimizin ortaya çıkardığı her karar bizim için de kabul edilmiş bir durumdur. Görevin nerede olduğu asla ve asla önemli değildir. Hasan Eryılmaz bulunduğu her görevde hizmet etmeye devam edecektir. Birbirinden değerli 9 arkadaşımız, il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi yine çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gün durup düşünme zamanı değil, çalışma ve hizmet etme zamanıdır” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Eryılmaz MHP’nin Yeni Listesini Değerlendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 13 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eryılmaz MHP’nin Yeni Listesini Değerlendirdi haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

25 Şubat 2018, Pazar
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  07:42
 • Öğle
  13:29
 • İkindi
  16:34
 • Akşam
  19:05
 • Yatsı
  20:21
Sayfa Başı