KAYSERİ HABERLERİ

ERÜ Hastanelerine, hayırsever desteği

DHA
27.04.2017 - 17:06Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - ERCİYES Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanelerine hayırsever desteği sürüyor. Hayırsever Murat Kantarcı, Gevher Nesibe Hastanesi’nin Göğüs Cerrahi Servisini yenileyecek.
ERÜ Rektörlüğünde Göğüs Cerrahi Servisi’nin yeniden düzenlenmesine yönelik protokol imzalandı. Protokol imza törenine; Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven, Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret Doğru, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Fahri Oğuzkaya, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt, Döner Sermaye İşletme Müdürü Uzm. Salih Erdem ile hayırsever Murat Kantarcı katıldı. Rektör Güven, gerek Erciyes Üniversitesi’nin, gerekse Erciyes Üniversitesi Hastaneleri’nin hayırsever desteği ile her geçen gün büyüyüp geliştiğini kaydetti. Güven, “Hayırseverlerimize minnettarız. Üniversitemize olan destek ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemiyorlar. Bina, teçhizat ve eğitim destekleri ile üniversitemizin gelişip büyümesine büyük katkı veriyorlar. O yüzden kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bugün burada imza attığımız protokol ile hayırsever Murat Kantarcı, Tıp Fakültesi Hastanelerimizin Göğüs Cerrahi Servisini tamamen yenileyecek. Kendisine çok teşekkür ediyor ve yaptığı hayırların devamını diliyorum” dedi. Hayırsever Murat Kantarcı ise Rektör Güven’e teşekkür ederek, gücü yettiği müddetçe Erciyes Üniversitesine hayırda bulunmaya devam edeceğini belirtti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden ERÜ Hastanelerine, hayırsever desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 17 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ERÜ Hastanelerine, hayırsever desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı