« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam'ın kadro isyanı ve transfer isteği

Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Galatasaray'a 1-0 mağlup oldukları Süper Kupa maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Sağlam, Volkan Şen, Bakambu ve Ozan Tufan hakkında açıklamalarda bulunurken kadroya da takviye istedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadro anlamında sıkıntı yaşadıklarını belirten Ertuğrul Sağlam, "Mevkisel anlamda oyuncu eksiklerimiz var. Ön tarafta sıkıntımız var. Ona rağmen maçı kazanabilecek pozisyonlar bulduk. Oyunda hamle yapamadık. Bakambu ile tek forvet oynadık ama onun da kafası karışık olduğu için faydalı olamadı. Sonuçta mağlup olduk, Galatasaray'ı da tebrik ederim" dedi.


TRABZONSPOR MAÇI ÖNCESİ TRANSFER İSTEĞİ!
Galatasaray maçında her şeye rağmen iyi oynadıklarını belirten Sağlam, "Şunu söylemek istiyorum, Galatasaray bu kupayı ne kadar hak ettiyse, biz de hak ettik. Son dakikaya kadar rakibimize baskı kurduk ama topu içeri atamadık. Birkaç gün içerisinde takıma takviyeler yapmak zorudnayız. Takviyeleri yapıp daha iyi oyun oynayarak Trabzonspor deplasmanına gitmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.


OZAN TUFAN VE BAKAMBU İÇİN KONUŞTU!
Ozan Tufan ve Cedric Bakambu'nun takımdan ayrılma durumları hakkında konuşan Sağlam, "Ozan Tufan ve Bakambu'nun kalmasını istiyoruz ama çok farklı şeyler konuşuluyor. Volkan Şen olayı öncesinde belirttik, 'Oyuncularımızın hiçbirinin ayrılmasını istemiyoruz' dedik. Bazen öyle olaylar gelişiyor ki oyuncuyu konsantre etmekte zorlanıyorsunuz. İnsanları bazı şeyleri yapmak zorunda bırakıyorlar. Oyuncularımızın gitmesini istemiyoruz" açıklamasını yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz