« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam: Zor bir kura çektik

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Twente eşleşmesine ilişkin, “Zor bir takım çektik” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sağlam, Bursaspor TV'ye yaptığı açıklamada, Twente'nin Hollanda'nın önemli takımlarından biri olduğunu, ülkesinde Bursaspor ile aynı sene şampiyonluk sevinci yaşadığını belirtti. Bursaspor olarak UEFA Avrupa Ligi gruplarında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istediklerini kaydeden Sağlam, “Zor bir takım çektik. Kolay bir rakip değil. Biz istediğimiz zaman kendimize inandığımız, güvendiğimiz ve taraftarlarımızla bir olduğumuz zaman çok şeyi başarabildiğimizi daha önce gösterdik. Bunu da yapabileceğimize inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Kaptan Ömer Erdoğan ise Twente'nin son yıllarda çıkış yakalayan önemli bir kulüp olduğunu anlatarak, “Öncelikle kura sonucu kulübümüze hayırlı olsun. Bu sezon oyuncularından bazıları takımdan ayrıldı ama mutlaka iyi bir takım kurmuşlardır. Rakipten fazla bizim ne yapacağımız önemli. KuPS'a deplasmanda mağlup olduk fakat sonra 6-0 kazandık. Bizim takımımız güçlü. İlk maçta iyi bir skor alıp, deplasmana avantajlı bir skor ile gitmek istiyoruz. İnşallah bu karşılaşmayı da geçer gruplara kalırız” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz