« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam Tiran'ı izleyecek

UEFA Kupası ön eleme maçında Arnavutluk'un Tiran takımıyla eşleşen Kayserispor'da, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile genel menajer Süleyman Hurma, yarın Arnavutluk'a giderek Tiran'ın hazırlık maçını izleyecekler.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Cumartesi günü kendi sahalarında Trabzonspor ile oynayacakları ilk hafta maçını kazanmak istediklerini belirterek, "Trabzonspor'u ilk maçımızda yenip, önceki yenilgilerin rövanşını almak istiyoruz. Geçen yıl elde ettiğimiz başarı, bu yıl da devam edecek. Takımıma güveniyorum." dedi. 

Mamur, UEFA Kupası ön eleme maçında karşılaşacakları Arnavutluk'un Tiran takımıyla ilgili hazırlıkların da sürdüğünü ifade ederek, "Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile genel menajerimiz Süleyman Hurma, yarın uçakla Arnavutluk'a giderek Tiran'ın yapacağı hazırlık maçını izleyecekler. İlk maçın deplasmanda olma avantajını iyi kullanıp Tiran'ı elemek istiyoruz" diye konuştu.

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu da Trabzonspor maçı biletlerinin satışa çıktığını belirterek, "Kale arkası biletleri 5, açık tribün 10, kapalı tribün ise 30 YTL'den satışa çıktı. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz