« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam Samsunspor ile anlaşılmadı

Samsunspor Başkanı Emin Kar, bir süredir görüştüğü eski teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam’la anlaşma sağlanamadığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
PTT 1'inci Ligi ekiplerinden Samsunspor'un Başkanı Emir Kar, 1 haftadır görüşmelerini sürdürdüğü Ertuğrul Sağlam’dan olumsuz yanıt aldı. Bu konuda açıklamalarda bulunan Başkan Emin Kar, şunları söyledi:

"Samsunsporumuza uzun yıllar futbolcu ve teknik adam olarak hizmet veren Ertuğrul Sağlam'a, paneller ve televizyon konuşmalarında Samsunspor'da çalışacağını beyan etmesi üzerine teklifte bulunduk. Yaklaşık bir haftadır yaptığımız görüşmeler neticesinde belirli bir noktaya da gelmiştik. Bizden düşünmek için 2 gün süre istemişti ve kararını dün akşam verdi. Şartların henüz oluşmadığını ve başka ideallerinin olduğunu belirterek davetimizi teşekkür ederek kabul etmedi. Bizde kendisine teşekkür ettik ve bu defteri kapattık."

Görüşmeler sırasında Samsunspor eski başkanı Fuat Köktaş'ın kendilerine önemli destek verdiğini ifade eden Emin Kar, "Bu görüşmelerde B planımız da vardı. Şimdi gerekli çalışmamızı yapacağız ve önüüzdeki günlerde teknik direktör sorunumuzu çözeceğiz. Hata yapmayacağız ve Samsunspor'a yakışan, bizi hedefe taşıyacak bir hoca bulup yolumuza devam edeceğiz. Tüm gelişmeleri de spor kamuoyuyla paylaşacağız" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler