Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam: Eskisinden daha istekli olacağız

BURSASPOR Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam akşam saatlerinde taraftara açık olarak yapılan antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Ertuğrul Sağlam şunları söyledi: "Bu dönemi biz çok iyi geçirmek zorundayız. Kasımpaşa maçıyla başlayacak iki maçlık süreci taraftarımızla, camiamızla, bizi sevenleri mutlu edecek şekilde geçirmek zorundayız. Hedefimiz Kasımpaşa maçını kazanıp sonrasındaki Gençlerbirliği maçıyla camiamızın tarihi boyunca elde ettiği ikinci en iyi sonucu alıp sezonu kapatacağız. Bizi seven insanlara güvenimiz tamdır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İki maç sonra yeni sezon başlayacak. Kimsenin şüphesi olmasın Başkanımızla bu konuyu değerlendirdik. Önümüzdeki sene bu seneden daha güçlü bir Bursaspor, zirveye oynayacakların arasında olacak. Takımım oynayacağı futbolla, mücadelesiyle, sonuçlarla da seneye herkese gösterecek"dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SENE BİZİM İÇİN TARİHİ BİR SEZON OLACAK

Sağlam, "Önümüzdeki sene bizim için tarihi bir sezon olacak. Taraftarlarımızdan ve camiamızdan bizi seven insanlardan destek olmalarını istiyoruz. Önümüze kurulan engeller başarımızı engelleyemez. Gençlerbirliği maçından başlamak şartıyla gelecek sezon seyirci yanımızda olmayacak. Onların gücünü her zaman yanımızda hissedeceğiz. Bu süreçi en iyi şekilde geçireceğizmizden kimsenin süphesi olmasın. Böyle bir kararı ne hak etik, ne de bekliyorduk. Sürecide en iyi şekilde geçirmemiz gerekir" diye konuştu.

ESKİSİNDEN DAHA İSTEKLİ YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Kararın kendisini farklı düşüncelere sevk ettiğini söyleyen Sağlam, "Şunu samimi olarak söylüyorum. Eskisinden daha istekli yolumuza devam edeceğiz. Bursaspor’u sevenlerden isteğim, yaşananları fırsat bilip, bu süreçten eskisinden daha güçlü çıkmanın yollarını aramamız gerekir. Şehirde bizi dekstekleyen herekesin daha fazla sorumluluk almasını istiyorum. Fedakarlık yapacaklarını söyledi."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler