Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğrul Sağlam Eskişehirspor'da

Ertuğrul Sağlam'ın yeni adresi Eskişehirspor. Siyah kırmızılılar ile Sağlam arasında anlaşma sağlandı. Resmi imzalar ise Cuma günü Eskişehir Atatürk Stadyumu'nda atılacak.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Bugün sabah saatlerinde Eskişehir'e gelen Sağlam, siyah kırmızılı takımın başkanı Mesut Hoşcan ve yönetim kurulu üyeleriyle kulüp tesislerinde görüştü. Daha sonra bir basın açıklaması yapıldı ve Ertuğrul Sağlam'ın Cuma günü saat 19.30'da Atatürk Stadyumu'nda taraftarla birlikte imza atacağı öğrenildi.

Tesislerde yapılan basın toplantısında konuşan Başkan Mesut Hoşcan, "Pazartesi günü toplantımızı yaptık. Kararlar aldık. Öncelikle Ersun Yanal'la ilişkimizi bitirdik ve teşekkür ettik. Ertuğrul Sağlam ve ekibi göreve başlayacak. Cuma günü 19.30 stadyumda imza töreni yapacağız. Tüm taraftarımızı bekliyoruz."

Hoşcan'dan sonra söz alan Ertuğrul Sağlam ise şunları söyledi: "Öncelikle Başkan ve yönetim kurulu üyelerine kendi görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Kendileri göreve geldikten sonra teklifte bulundular. Bana teklif yapan tüm kuluplere teşekkür ediyorum. Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra açıkcası hiç bir takımla görüşmedim. Eskisehirspor teklifine kadar.

Futbola tutkuyla bağlı, futbol kültürü olan, Türk futboluna damga vurmuş ve büyük başarılara imza atmış köklü bir camiada görev yapmanın heyecanını yaşıyoruz. İsmim Eskişehirsporla gündeme geldiği günden itibaren şehirdeki ve taraftardaki çoşku beni heyecanlandırdı. Başkanla ve yönetimle her konuda anlaştık. İnşallah Cuma günü taraftarın önünde imza atacağız.

Ekip arkadaşlarımla beraber Eskişehirsporun başarısı için tüm enerjimizi ortaya koyacağız. Çok güzel günleri, tüm mutlulukları. büyük başarıları birlikte yaşayacağımızı ümit ederek hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah utandırmasın." 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler