« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Ertuğrul Hoca takım ruhunu getirir'

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, kongre üyesi olduğu Beşiktaş'ın yeni sezonda çok başarılı olacağını belirtirken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a da destek çıktı: "Her zaman parayı veren düdüğü çalmaz. Önemli olan takım ruhudur. Ertuğrul Hoca da Beşiktaş’a takım ruhunu getirir."

Okçtay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Kayseri'de '32. Gün' programına konuk olan Abdullah Gül, Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand’la ilginç bir spor sohbeti yaptı.

Ertuğrul Sağlam’ın Beşiktaş’ın başına Kayseri’de çok başarılı olduğu için geçtiğini dile getiren Gül, “Ertuğrul Hoca’nın Kayseri’den Beşiktaş’a gitmesine sevindim. Ertuğrul Sağlam’ın Beşiktaş’a dostluk ve kardeşlik getireceğini ve siyah-beyazlı kulüpte çok başarılı olacağını düşünüyorum. Çok para verip çok ünlü oyuncu ve teknik adam almakla bu işler olmaz. Her zaman parayı veren düdüğü çalmaz. Ertuğrul Hoca Beşiktaş’a takım ruhunu getirerek son derece katkıda bulunacaktır. Beşiktaşlısı, Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı, Karadeniz'in gururu Trabzonsporlusu olsun tüm sporseverler bu sezon birbirinden iddialı müsabakalar seyredeceklerdir. Tüm takımlarımıza yeni sezon için başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz