« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğral: 'Haklı galibiyet'

Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral Eskişehirpor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral,  Eskişehirspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Maçın 90  dakikasına bakıldığında zannediyorum haklı bir galibiyet aldık” dedi.

Ertuğral, 2-1 galip ayrıldıkları Eskişehirspor maçının ardından yaptığı  açıklamada, zorlu hava koşullarında iyi mücadele ederek galip geldiklerini  söyledi.
Eskişehirspor'un maçta yüzde yüzlük bir gol pozisyonu olmadığını, kendi  hatalarında topu uzaklaştırmaya çalıştıkları sırada golü yedikleriniifade eden  Ertuğral, kendilerinin ise 2-3 tane net gol pozisyonu bulduklarını, ancak  değerlendiremediklerini belirterek, “Çok önemli bir galibiyet aldık” diye  konuştu.
Bu 3 puanın kendilerini biraz olsun rahatlattığını anlatan Ertuğral,  ligin bir maraton olduğunu ifade ederek, “Hiçbir şey bitmiş değil, zannediyorum  ikinci devre çok daha iyi bir kadro kuracağız. Mümkün olduğunca iç sahadaki  maçlarımızı kazanmamız gerekiyor” dedi.

Her maçın zor olduğunu, alt sıralardan kurtuldukları takdirde daha iyi  yerlere geleceklerini anlatan Ertuğral, taktik ve sistemden ziyade sakin olmaları  gerektiğini söyledi.

HAKEM HAKKINDA KONUŞMAM

Ertuğral bir soru üzerine, hakemler hakkında yorum yapmayacağını  belirterek, “Hakemler de hata yapıyor, futbolcular da hata yapıyor. Futbolcular  ve teknik adamlar, hakemlerden daha çok hata yapabilir” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz