Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğral: Beynen tatildeydik

Ziraat Türkiye Kupası (C) Grubu'nda Tarsus İdmanyurdu'nu 1-0 yenen Sivasspor'un teknik direktörü Muhsin Ertuğral, “Beynen tatilde olan bir takımdık. Ama işin en güzel tarafı 1-0 galip gelmemiz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ertuğral, maçın ardından yaptığı açıklamada, taraftarlara bu soğuk havada kendilerine destek verdikleri için teşekkür etti.

Soğuk havada maçı izleyen taraftarlardan iyi futbol sergileyemedikleri için özür dileyen Ertuğral, “Zannediyorum beynen tatildeydik. İşin en güzel tarafı 1-0 galip gelmemiz. Diyecek fazla bir şey yok, hakikaten çok kötü futbol oynadık” dedi.

Ertuğral, takımdan gidecek futbolcularla ilgili soru üzerine, bunu şu anda açıklamak istemediğini, gidecek futbolcuların bunu önce basından değil kendilerinden duymasının daha uygun olacağını söyledi. Ertuğral, yönetimin yeni transferleri ve gidecek futbolcuları daha sonra açıklayacağını kaydetti.

Ertuğral, kupadaki hedefleri ile ilgili soruya ise, “Böyle oynarsak hedefimiz olmaz zannediyorum, ama bu tarz takımlara karşı oynamak zordur” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz