Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ertuğral ağlamak istiyor

Kayserispor sonrasında konuşan Teknik Direktör Muhsin Ertuğral, 'Böyle hataları amatör takım bile yapmaz. Artık ağlamak geliyor içimden' dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME

4-2'lik maç sonrasında değerlendirmelerde bulunan Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral, "Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Uzun zamandır böyle futbol seyretmedim. Kusura bakmasınlar bizi bugün Kayseri değil kendimiz yendik. Üç tane taçtan gol yedik. Her halde Sivas'ın amatör takımları bile bu hataları yapmaz. İkinci devre istekli arzulu, 2-1'i yakaladıktan sonra defansif anlayışımız inanılmaz kötüydü. Artık ağlamak geliyor içimden. Diyecek bir şey yok. Her halde bugün 3-4 maçlık gol şansı yakaladık. İnanılmaz gol şansları kaçırdık. Zannediyorum şanslı olsak 7-8 gol atabilirdik. İlk devre Erman'ın gridği pozisyonlar, bir topun direkten dönmesi. İkinci devre sayısız, Kayserispor'u etüt ettik. Kenardan toplara zaafları vardı. Kenardan 30'a yakın orta yaptık. Onları kullanmak istiyorduk ama maalesef biraz da şanssızlık vardı. 3 tane taçtan gol yiyorsak oturup düşünmemiz gerekiyor" dedi.

Maç sonunda taraftar ile futbolcular arasındaki kısa süreli gerginliğe de değinen Ertuğral, "Buraya gelen insanlar deşarj oluyor. Futbolcular karşılık vermemeli. O kadar ağır birşey konuşulmadı. Bunlar dünyanın her tarafında olan şeyler. Bazı şeylere çok duygusal yakışıyoruz. Bunu bir tarafa bırakmazsak çok zorunlar yaşarız. Günlük yaşamla kendimizi tatmin ediyoruz. Başarılı olmak istiyosan, duygusallığı yabana atıp, işimize bakıp profesyonel olmak zorundayız. Bu tarzlar enteresan" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler