Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ersoy sürpriz nişanı anlattı

  Hürriyet Haber
  04.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy, 2.5 - 3 ay önce bir yemekte tanıştığı ve arkadaş olduğu 20 yaşındaki Cem Sascha Adler'le olan sürpriz ilişkisinin başlangıcını, nişan olayını ve genç nişanlısının evlenme teklifini içtenlikle anlattı.

  Alman asıllı İzmirli kuyumcu Claus Kurt'un 20 yaşındaki oğlu Cem Adler'i anlatırken oldukça heyecanlanan Bülent Ersoy, ‘‘Nişanlımın adı Cem Adler. Yaklaşık 30 senedir Almanya'da yaşıyorlar. İzmir'e gelmişler. Burada kuyumcu dükkanları var ama Adler Kuyumculuk'la bir ilişkisi yok. Daha doğrusu zannetmiyorum. Ama bu aile de kuyumcu. Annesi kuyumcu. Cem 20 yaşında. Tam olarak hangi bölümde okuduğunu bilemiyorum ama üniversite birinci sınıfta eğitimini sürdürüyor. İzmir Fatih Koleji mezunu’’ dedi.

  NİŞANI CEM İSTEDİ

  Ersoy Cem Adler'le tanışması ve nişanlanmasını ise şöyle anlattı, ‘‘Çeşme'de Altınyunus Otel'de dostlarımla beraber yemek yiyordum. İmza almak istediğini zannettiğim bir genç geldi yanıma. Beni uzun süredir seyrettiğini, hal ve tavırlarımın çok hoşuna gittiğini söyledi. Daha önce beni tanımadığını, sadece Kanal D'de yayımlanan bir programımı izlediğini söyledi ve beni yemeğe davet etti. Böylece tanışmış olduk’’.

  Ersoy, iki akşam sonra yemeğe birlikte çıktıklarını ve 2.5 aylık zaman zarfında, çok iyi olmasa da birbirlerini tanıma fırsatı bulduklarını belirtti. Nişanlanmayı Cem Adler'in istediğini söyleyen Ersoy, ‘‘Cem'in müthiş bir sahiplenme duygusu var. Kendi kurallarını kendisi koymak isteyen bir yaratılışı var. İstediği şeyin istediği zaman olmasını isteyen bir karakteri var. Benimle de evlenmek istiyor’’ dedi.

  Bülent Ersoy, evliliğin üzerinde düşünülmesi gereken çok önemli bir olay olduğunu bu yüzden de zaman gerektiğini belirtti. Evlilik için henüz bir karar vermediğini, ilişkilerinin henüz çok yeni olduğunu, evlilik teklifini ise, mantığına ve hayatına çok iyi uyabileceğini hissetiği anda kabul edebileceğini sözlerine ekleyen Ersoy, nişanlısına, ‘‘Benim de sana ve senin bütün arzularına cevap verebileceğime inandığın anda evlenme teklifini yap’’ dediğini söyledi. Cem Adler'in tavırlarından çok etkilendiğini söyleyen Ersoy, ‘‘Tanıştıktan iki gece sonra birlikte yemeğe çıktık. Beni sadece Kanal D'deki şovumdan tanıdığını söyledi. Şovu nasıl bulduğunu sorduğumda, ‘Televizyonda çok kilolu çıkıyorsunuz. Oysa gerçekte fıstık gibisiniz' dedi.

  YAŞ FARKI ÖNEMSİZ

  Ersoy, ‘‘Beni çok güzel sözlerle övüyorsunuz. Benim kaç yaşında olduğumu biliyor musunuz? Neredeyse iki kat yaşınızdayım’’ dediğinde, Adler, ‘‘Ben Alman'ım. Bizde Avrupalı mantalitesi var. Ben bu mantık çerçevesinde hareket ediyorum. Bu hayat benim hayatım. Ben buna kendim karar veririm. Siz de Türkiye'nin star sanatçısısınız. Siz de belli bir kültür seviyesini aşmış bir kişisiniz. Dünya starlarının eşlerine baktığınızda, kendilerinden 25-30 yaş küçük insanlarla beraber oluyor veya evleniyorlar. Bunları bilmiyor musunuz?’’ yanıtını aldığını söyledi.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı