Gündem Haberleri

  Ersoy çocuklarımın psikolojisini bozdu

  Hürriyet Haber
  04.12.2009 - 13:24 | Son Güncelleme:

  Bitkiler konusunda verdiği demeçlerle tanınan Prof. Dr. Saraçoğlu'nun yolu Bülent Ersoy'la kesişti! 'Diva'nın falcısı Arzu Saraçoğlu'yla iki kez evlenip ayrılan ünlü doktor; çocuklarının velayetini almak için dava açtı, Ersoy hakkında da zehir zemberek konuştu. İşte Saraçoğlu'nun iddiaları...

  Bülent Ersoy / Foto Galeri

  Televizyon ekranlarından 'bitkilerle şifa dağıtan' Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun eski eşi; Bülent Ersoy'un falcısı ve yaşam koçu Arzu Saraçoğlu çıktı. 'turuncutime.com' adlı internet sitesinde; hakkında 'kumar oynadığı' yolunda iddialar ortaya atılan ünlü doktor; falcılık yaparak çocuklarının psikolojisini bozan eşine velayet davası açtı.

  ERSOY BİZDE GÜNLERCE KALIYORDU

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Bülent Ersoy'un evliliklerini olumsuz etkilediğini belirterek, şunları anlattı: "Eski eşim falcılık yaparak çocuklara bakıyor. Bu durum çocuklarımın psikolojisini etkiliyor. Bizim boşanma sebebimiz; Arzu Hanım'ın fala ve Bülent Ersoy'a olan yakınlığıdır. Bülent Ersoy bize gelip, günlerce kalıyordu. Bu yakınlık, evlilik hayatımızı ve çocuklarımın gelişimini olumsuz etkilediği için boşandık. Çocuklarım annelerinin medyumluk olayından rahatsız ve mutsuz!"

  FALCILIK PARASIYLA GEÇİNMEDİK

  Saraçoğlu; 'Evliyken Arzu Hanım'ın falcılık parasıyla geçindiği' iddialarına da şöyle karşı çıktı: "Benim Arzu Hanım'ın fal parasına mı ihtiyacım var? Bu çirkin bir iftira! Ben zaten zengin bir ailenin çocuğuyum. Babadan kalan tüm mal varlığını Faik Saraçoğlu Vakfı'na bağışlamış bir insanım. Bugün vakfın malvarlığı 600 milyon dolar civarındadır."

  O ŞÖHRETİNE GÜVENİYOR

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu; Antalya'da yaşadığı yıllarda kumarhane bağımlısı olduğu ve iki üniversiteden 'özel hayatı' nedeniyle ayrılmak zorunda kaldığı iddialarına ise çok sinirlendi. "Bu çirkin iftiralar, velayet davamızdan ötürü Arzu Hanım tarafından ortaya atılıyor. Çünkü Bülent Ersoy'un şöhretine güveniyor. Niçin mahkeme kayıtlarında kumar oynadığıma dair bir belge yok? Kendisini ispata davet ediyorum. Beni toplum önünde küçük düşürmek istiyorlar."

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı